نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ذخیره
کد خبر: 21032
زمان انتشار: 25 شهریور 1398 12:41:00

مدل های هیبریدی شارژی مرسدس AMG در راه هستند

مرسدس AMG تا پایان سال 2020 یک مدل GT چهار در برقی- باطری با برند EQ عرضه خواهد کرد که دارای عملکرد یک ابرخودرو خواهد بود.
مدل های هیبریدی شارژی مرسدس AMG در راه هستند

به گزارش مجله ماشین به نقل از خبرخودرو /  مرسدس AMG تا پایان سال 2020 یک مدل GT چهار در برقی- باطری با برند EQ عرضه خواهد کرد که دارای عملکرد یک ابرخودرو خواهد بود.


به گزارش خبرخودرو، مرسدس AMG GT کانسپت 2017 که مدل های چهار در شش و هشت سیلندر تولیدی کنونی را نشان می داد دارای ترکیب موتور 4.0 لیتری بای توربو با موتوری برقی روی محور عقب بود.

نیرومحرکه این کانسپت قدرت 600 کیلووات داشته و شتاب صفر تا صد 2.7 ثانیه را فراهم می ساخت که 0.5 ثانیه سریع تر از V8 GT 63 چهار در و حدود 2 ثانیه سریع تر از GT 53 هیبریدی متعادل 48 ولتی است.

گمان می رود این عملکرد برای مدل جاده ای این خودرو نیز صادق بوده و گشتاور آن را به 1000 نیوتون متر برساند چرا که GT63 با کمک موتور برقی خود گشتاور 900 نیوتون متر دارد.

مدل های هیبریدی شارژی مرسدس AMG در راه هستند

مدیرعامل مرسدس AMG GmbH، توبیاس مورث در این مورد اظهار داشت: "GT چهار در اولین مدل هیبریدی ما خواهد بود. ما این خودروی کانسپت را در ژنو معرفی کردیم و اکنون مدل تولیدی آن در حال مهندسی است. این مدل ترکیبی از موتور احتراقی عملکرد بالا و نیرومحرکه ای برقی و یک باطری با قدرت و عملکرد بالا دارد."

در صحبت های وی به قابلیت شارژ نیز اشاره شده است که سیستم 800 ولت پورشه تایکان به عنوان الگویی برای آن در نظر گرفته شده است. این امر برای شارژ سریع باطری نیرومحرکه های هیبریدی شارژی ضروری است اگرچه می توان انتظار داشت پیشرفت هایی در این زمینه اعمال شود.

به گفته مورث، GT چهار در اواخر سال آینده در اروپا معرفی شده و از ابتدای سال 2021 به تولید می رسد.

رقیب اصلی این مدل هیبریدی شارژی، پورشه پانامرا توربو S E-Hybrid خواهد بود.
OK
نام :
ایمیل :
دیدگاه :
آدرس ايميل شما:
آدرس ايميل گيرندگان:
هر یک از ایمیل ها را در یک سطر وارد نمایید، حداکثر ۲۰ آدرس