نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ذخیره
کد خبر: 21039
زمان انتشار: 27 شهریور 1398 13:14:00

سریع و لوکس بودن در یک پکیج بسیار گران قیمت

تصاویر مخفی از بنتلی فلایینگ اسپورجدید
سریع و لوکس بودن در یک پکیج بسیار گران قیمت

 مجله ماشین- محمدطاها امجد/ بنتلی فلایینگ اسپورجدید یک سدان بسیار لوکس و سریع می باشد که بیشترین سرعت آن به 333 کیلومتر بر ساعت می رسد، اما تصاویر مخفی گرفته شده نشان می دهد که بنتلی در حال کار بر روی نسخه Flying Spur Speed می باشدکه دارای عملکرد بهتری نسبت به تمام ساخته های بنتلی تا کنون است. مهمترین شاخصه این مدل جدید این است که درحالیکه با سرعتی دیوانه وار در حرکت است، محیطی لوکس و آرام را برای سرنشینان فراهم می کند.

Flying Spur Speed تقریبا به طور کامل با مدل کنونی Flying Spur از نظر ظاهری مشابه است اما تغییرات جزئی در قسمت هائیکه با رنگ مشکی پوشانده شده اند نسبت به مدل Flying Spur خواهد داشت. 
پیش بینی می شود که برای دستیابی به بهترین عملکرد این مدل از یک پیشرانه تویین توربو 8 لیتری که از  Porsche Panamera Turbo S E-Hybridبه عاریت گرفته خواهد شد نیرو بگیرد.این پیشرانه 680 اسب بخار قدرت تولید می کند که البته ممکن است بنتلی تغییراتی در جهت بهبود عملکرد این پیشرانه اعمال کند. 
جهت مقایسه لازم به ذکر است که مدل استاندارد Flying Spur  از یک پیشرانه 6 لیتری تویین توربو 12 سیلندر با آرایش W  با 625 اسب بخار نیرو میگیرد که این سدان لوکس را در زمان 3.8 ثانیه به سرعت 100 کیلومتر بر ساعت می رساند.
زمان قطعی وارد شدن این مدل به بازار هنوز مشخص نیست اما به نظر نمی رسد که زودتر از اواخر سال 2020 باشد چون مدل استاندارد این خودرو از اوایل 2020 به مشتریان تحویل داده خواهد شد. 
 
تصاویر
OK
نام :
ایمیل :
دیدگاه :
آدرس ايميل شما:
آدرس ايميل گيرندگان:
هر یک از ایمیل ها را در یک سطر وارد نمایید، حداکثر ۲۰ آدرس