نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ذخیره
کد خبر: 21040
زمان انتشار: 27 شهریور 1398 13:20:00
در آینده نزدیک به بازار خواهد آمد

جزئیات بیشتر در مورد مرسدس بنز اس کلاس جدید

مرسدس S کلاس برای چندین دهه پرچمدار مهندسی و لوکس بودن ساخته های دایملر است و همواره در زمینه های زیادی نو آوری داشته است. پیش نمایش این مدل جدید برای سال 2020 برنامه ریزی شده بود، امامرسدس در حال برنامه ریزی برای نمایش این مدل و مدل کانسپتVision EQS در کنار S-Class W223 طی روزهای آتی در نمایشگاه خودروی فرانکفورت است.
جزئیات بیشتر در مورد مرسدس بنز اس کلاس جدید

 مجله ماشین- محمدطاها امجد/ مرسدس S  کلاس برای چندین دهه پرچمدار مهندسی و لوکس بودن ساخته های دایملر است و همواره در زمینه های زیادی نو آوری داشته است.  پیش نمایش این مدل جدید برای سال 2020 برنامه ریزی شده بود، امامرسدس در حال برنامه ریزی برای نمایش این مدل و مدل  کانسپتVision EQS  در کنار S-Class W223    طی روزهای آتی در نمایشگاه خودروی فرانکفورت است.

بر اساس ادعای آقای اولا کولینیوس ،رئیس شرکت دایملر، نسل جدید اس کلاس پیشتاز صنعت خودروسازی خواهد بود. طبق گفته وی این مدل اولین خودرو در دنیا خواهد بود که با نسل سوم سامانه خودران خودرو ساخته می شود.
طبق گفته آقای مارکوس شفر یکی از اعضای هیئت مدیره بخش تحقیق و توسعه دایملر، اس کلاس جدید از یک موتور کاملا برقی بهره نخواهد گرفت به این دلیل که مرسدس قصد دارد Vision EQS  را به صورت کاملا برقی بسازد.
بر اساس گفته آقای شفراطلاعات بیشتر در مورد نسل جدید در ماه های آینده مشخص خواهد شد "  ما شبانه روز در حال کارکردن هستیم، اطلاعات خودرو مشخص می کند که ما چقدر استاندارد ها را بالا بردیم. هدف و آرزوی مرسدس در ساخت اس کلاس بالاترین حد کیفیت و استاندارد است، این خودرو یک نمونه از بالاترین حد کارما درهمه زمینه هاست، هدف بهترین بودن از هر لحاظ است"
 
تصاویر
OK
نام :
ایمیل :
دیدگاه :
آدرس ايميل شما:
آدرس ايميل گيرندگان:
هر یک از ایمیل ها را در یک سطر وارد نمایید، حداکثر ۲۰ آدرس