نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ذخیره
کد خبر: 21045
زمان انتشار: 30 شهریور 1398 10:49:00

برنامه برای تولید خودروی ملی برقی

مجموعه صنعتی چکاد از ایده تولید نخستین خودرو برقی ملی سخن به میان آورده است؛ ایده‌ای که به گفته رئیس هیات‌مدیره این گروه می‌تواند علاوه‌بر سودآوری بالا، به افزایش نرخ اشتغال در کشور منجر شود.
برنامه برای تولید خودروی ملی برقی

به گزارش مجله ماشین به نقل از دنیای اقتصاد : مجموعه صنعتی چکاد از ایده تولید نخستین خودرو برقی ملی سخن به میان آورده است؛ ایده‌ای که به گفته رئیس هیات‌مدیره این گروه می‌تواند علاوه‌بر سودآوری بالا، به افزایش نرخ اشتغال در کشور منجر شود. علی یکه‌فلاح در نشست بررسی مسائل، مشکلات و ایده‌های قابل حمایت تعاون‌گران استان زنجان که با حضور کبیری معاون امور تعاون وزارت کار، تعاون و امور اجتماعی و فعالان بخش تعاون در این استان برگزار شد، گفت: از ۲۰ سال پیش با هدف کمک به توسعه زنجان تجهیزات کامل تولید صنعتی را به این استان منتقل کردیم و باعث ایجاد اشتغال برای ۲۰ هزار نفر شدیم.

وی با اشاره به طرح‌های در دست اقدام گروه ‌صنعتی چکاد گفت: این طرح‌ها نیازمند حمایت‌های همه‌جانبه دولت و سازمان‌های مربوطه است و به همین دلیل خواهان آن هستیم که در این مورد همکاری‌های خوبی از سوی صندوق توسعه سرمایه‌گذاری تعاون و بانک توسعه تعاون انجام گیرد. یکه‌فلاح با اشاره به طرح تولید خودرو برقی توسط گروه صنعتی چکاد گفت: این طرح که مقدمات اولیه آن آماده شده و از نظر تئوریک به ۷۰ درصد روند خود رسیده نیازمند توجه ویژه سازمان‌های ذی‌ربط است.  وی افزود: با اجرایی شدن خط تولید خودرو برقی در استان زنجان زمینه اشتغال ۱۰ هزار نفر به‌طور مستقیم در خط تولید و صنایع جانبی آن فراهم شده و در کل کشور، این رقم پس از آغاز عملیات تولید به‌صورت انبوه، به طرز چشمگیری افزایش خواهد یافت. وی افزود: سابقه فعالیت‌های گروه صنعتی چکاد در استان زنجان شناخته شده است و امیدواریم در این خصوص توجهات ویژه به این طرح که «تولید خودرو تعاون» نام نهاده شده، انجام شود. گروه صنعتی چکاد در جشنواره ملی تجلیل از تعاونی‌های برتر استان زنجان نیز که ۶ شهریور برگزار شد برای سومین بار عنوان تعاونی برتر را کسب کرد.

 
OK
نام :
ایمیل :
دیدگاه :
آدرس ايميل شما:
آدرس ايميل گيرندگان:
هر یک از ایمیل ها را در یک سطر وارد نمایید، حداکثر ۲۰ آدرس