نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ذخیره
کد خبر: 21048
زمان انتشار: 01 مهر 1398 13:11:00
کراس اوور کوچک مزدا با نام e-TPV

زوم زوم الکتریکی به میدان می آید

ساخت یک خودروی الکتریکی توسط مزدا گام مثبتی برای این خودروساز ژاپنی خواهد بود به این دلیل که در حال حاضر این کمپانی هیچ خودروی الکتریکی یا هیبریدی برای عرضه در بازار ندارد.
زوم زوم الکتریکی به میدان می آید
مجله ماشین – محمد طاها امجد / مزدا در ماه های آینده ازیک مدل الکتریکی در موتور شو توکیو رونمایی خواهد کرد.این خودرو در حال سپری کردن مراحل توسعه است. بدنه این مدل جدید با تغییراتی که روی بدنه  CX-30 انجام شده ساخته خواهد شد و می شود اما کاملا با مدل  CX-30 متفاوت است. این خودرو از یک پیشرانه 141 اسب بخاری الکتریکی نیرو می گیرد که یک باتری 35.5 کیلو وات ساعتی وظیفه تامین نیروی این موتور را برعهده دارد. برای برطرف کردن محدودیت های پیمایش مسافت، یک پکیج با قابلیت طی مسافت بیشتر برای مشتریان آمریکای شمالی قابل سفارش خواهد شد.
ساخت یک خودروی الکتریکی توسط مزدا گام مثبتی برای این خودروساز ژاپنی خواهد بود به این دلیل که در حال حاضر این کمپانی هیچ خودرو الکتریکی یا هیبریدی برای عرضه در بازار آمریکا ندارد.
براساس عکس های منتشر شده از نمایندگی مزدا در آمریکا و همچنین نمونه های اولیه این خودرو، مشخص است که این مدل در کلاس یک کراس اوور کوچک مانند کیا نیرو خواهد بود، اگرچه اطلاعات بیشتر پس از رونمایی در موتورشو توکیو مشخص خواهد شد.
 
OK
نام :
ایمیل :
دیدگاه :
آدرس ايميل شما:
آدرس ايميل گيرندگان:
هر یک از ایمیل ها را در یک سطر وارد نمایید، حداکثر ۲۰ آدرس