نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ذخیره
کد خبر: 21061
زمان انتشار: 07 مهر 1398 11:59:00

معرفی فورد ترانزیت کاستوم هیبریدی شارژی جدید

ون فورد ترانزیت کاستوم هیبریدی شارژی جدید و مسافربر هشت سرنشین Torneo کاستوم هیبریدی شارژی برای بازار اروپا معرفی شدند.
معرفی فورد ترانزیت کاستوم هیبریدی شارژی جدید

به گزارش مجله ماشین به نقل از خبر خودرو /  ون فورد ترانزیت کاستوم هیبریدی شارژی جدید و مسافربر هشت سرنشین Torneo کاستوم هیبریدی شارژی برای بازار اروپا معرفی شدند.


به گزارش خبرخودرو، هر دوی این خودروها علیرغم نام هیبریدی شارژی خود از نظر فنی خودروهای برقی range-extended هستند چرا که موتور برقی 93 کیلووات آن ها تنها چیزی است که چرخ های جلو را به حرکت در می آورد.

وقتی باطری لیتیوم یونی 13.6 کیلووات ساعت این خودروها کاملا شارژ شود، ترانزیت کاستوم هیبریدی شارژی طیف حرکتی تمام برقی حدود 56 کیلومتر دارد و Torneo کاستوم هیبریدی شارژی نسبتا سنگین تر طیف حرکتی در حدود 53 کلومتر خواهد داشت.

موتور 1.0 لیتری توربوشارژ سه سیلندر بنزینی این خودروها تنها برای شارژ باطری به کار می رود. طیف حرکتی کلی این خودروها با باطری پر و مخزن سوخت پر به بیش از 500 کیلومتر می رسد.

زمان شارژ باطری این خودروها با استفاده از منبع انرژی 10 آمپر 240 ولت در حدود 4 ساعت و 20 دقیقه و یا با شارژر سریع تیپ 2 در حدود 2 ساعت و 40 دقیقه خواهد بود.

این خودروها با چهار حالت رانندگی قابل انتخاب شامل EV Auto، EV Now، EV Charge و EV Later ارائه می شوند.

ویژگی های استاندارد در هر دوی این مدل ها شامل پانل تجهیزات نوین با نمایشگر انرژی در زمان حقیقی، شیشه جلوی گرم شونده و تهویه هوا است.

آپشن های این خودروها شامل 12V Epower است که به تجهیزات برقی، چراغ ها و دیگر لوازم کمک می کند تا با استفاده از انرژی باطری لیتیوم یونی این ون ها کار کنند.


 
OK
نام :
ایمیل :
دیدگاه :
آدرس ايميل شما:
آدرس ايميل گيرندگان:
هر یک از ایمیل ها را در یک سطر وارد نمایید، حداکثر ۲۰ آدرس