نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ذخیره
کد خبر: 21066
زمان انتشار: 08 مهر 1398 14:10:00

بی ام و کانسپت 4 با چه ویژگی هایی به تولید می رسد؟

بی ام و کانسپت 4 اوایل ماه جاری در نمایشگاه خودروی فرانکفورت 2019 رونمایی شد و اکنون یک طراحی ذهنی از مدل مبتنی بر این خودرو منتشر شده است.
بی ام و کانسپت 4 با چه ویژگی هایی به تولید می رسد؟

به گزارش مجله ماشین به نقل از خبر خودرو /  بی ام و کانسپت 4 اوایل ماه جاری در نمایشگاه خودروی فرانکفورت 2019 رونمایی شد و اکنون یک طراحی ذهنی از مدل مبتنی بر این خودرو منتشر شده است.


به گزارش خبرخودرو، از جلوپنجره دو بخشی بسیار بزرگ این خودرو تا جایگزینی آن ها با جلوپنجره های جذاب تر سری 8، واکنش های زیادی به این خودرو بوده است. اما یکی از جذاب ترین نکات در رابطه با این خودرو طراحی ذهنی منتشر شده از مدل شوتینگ بریک کانسپت 4 است.

در حالی که در این طراحی ذهنی تنها نیم رخ این خودرو دیده می شود، به نظر می رسد خطوط و شکل کلی سری 4 کانسپت به خوبی با طراحی شوتینگ بریک منطبق می شود. در واقع، نیم رخ این خودرو جلوپنجره بزرگ آن را به فراموشی می سپارد. اما متاسفانه در آینده نزدیک هیچ چیزی شبیه به یک طراحی شوتینگ بریک از بی ام و نخواهیم دید. این خودروساز چندین بار تاکید داشته که مدل های شوتینگ بریک از بازار ممتاز دور هستند و با توجه به این که سود و میزان فروش بازار رویکرد تجارت را تعیین می کنند، باید زمان طولانی برای چنین مدل تولیدی منتظر ماند.

هم چنین بی ام و اعلام کرده مدل تولیدی این کانسپت تفاوت های اندکی با مدل اصلی معرفی شده در اوایل ماه جاری خواهد داشت. گمان می رود این تفاوت اندک همان جلوپنجره بزرگ باشد چرا که همه چیز به جز آن در این کانسپت مناسب به نظر می رسد. فعلا باید با تصورات ذهنی کنار آمد و امیدوار بود که بی ام و نخواهد این جلوپنجره بزرگ را به تولید برساند.
OK
نام :
ایمیل :
دیدگاه :
آدرس ايميل شما:
آدرس ايميل گيرندگان:
هر یک از ایمیل ها را در یک سطر وارد نمایید، حداکثر ۲۰ آدرس