نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ذخیره
کد خبر: 21071
زمان انتشار: 09 مهر 1398 11:41:00

عضو جدیدی به خانواده کراس اوور لکسوس NX 300 اضافه شد

لکسوس به تازگی از افزودن عضوی جدید به خانواده کراس اوور NX 300 مدل 202 خبر داده که به نظر می رسد جذاب ترین شاسی بلند لکسوس تاکنون باشد.
عضو جدیدی به خانواده کراس اوور لکسوس NX 300 اضافه شد

به گزارش مجله ماشین به نقل از خبر خودرو / لکسوس به تازگی از افزودن عضوی جدید به خانواده کراس اوور NX 300 مدل 202 خبر داده که به نظر می رسد جذاب ترین شاسی بلند لکسوس تاکنون باشد.


به گزارش خبرخودرو، این مدل جدید که بلک لاین اسپشیال ادیشن نامیده می شود، NX 300 را به یک مدل جاده ای بی رقیب تبدیل می کند. شاید این خودرو به اندازه یک جت فوق العاده نباشد اما به لطف بهره گیری از عناصر مشکی، اسرارآمیزتر به نظر می رسد و برای مشتریانی مناسب است که فکر می کنند نسخه F اسپرت و قطعات تزئینی برای آن ها کافی نیستند.

NX 300 بلک لاین اسپشیال ادیشن به طور کامل مشکی نیست و با سه گزینه رنگ بدنه سفید صدفی Eminent، خاکستری صدفی Nebula یا قرمز میکای Matador ارائه می شود که همگی جذاب به نظر می رسند. طرح مشکی حقیقی این خودرو به صورت جلوپنجره تیره با قاب مشکی و قاب چراغ های مه شکن مشکی به همراه آینه های کناری مشکی خواهد بود. هم چنین رینگ های برنزی 18 اینچی نیمه مشکی با روکش های هم رنگ بدنه برای این مدل در نظر گرفته شده است.

طرح برنزی در کابین این خودرو نیز ادامه دارد و در دوخت صندلی ها، کنسول وسط، تریم درها و کف پایی ها دیده می شود. هم چنین، خط سقفی مشکی، صندلی های جلوی دارای گرم کن و تهویه با عملکرد حافظه و فرمان گرم شونده از دیگر ویژگی های این خودرو هستند. تمام این تجهیزات در بسته ارتقایی پرمیوم ارائه می شوند که ویژگی هایی همچون سانروف برقی و آینه های تنظیم خودکار را نیز شامل می شود.

NX 300 بلک لاین اسپشیال ادیشن مدل 2020 از نوامبر 2019 در نمایندگی های فروش موجود خواهد بود و تنها 2 هزار دستگاه از آن ساخته می شود.


 
OK
نام :
ایمیل :
دیدگاه :
آدرس ايميل شما:
آدرس ايميل گيرندگان:
هر یک از ایمیل ها را در یک سطر وارد نمایید، حداکثر ۲۰ آدرس