نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ذخیره
کد خبر: 21081
زمان انتشار: 11 مهر 1398 10:20:00

با فولکس واگن Viloran آشنا شوید

عکاسان مخفی موفق به ثبت تصاویری از فولکس واگن Viloran جدید شده اند که از زیر پوشش استتاری دیده شده و اواخر سال جاری در بازار چین عرضه خواهد شد.
با فولکس واگن Viloran آشنا شوید

به گزارش مجله ماشین به نقل از خبر خودرو /  عکاسان مخفی موفق به ثبت تصاویری از فولکس واگن Viloran جدید شده اند که از زیر پوشش استتاری دیده شده و اواخر سال جاری در بازار چین عرضه خواهد شد.


به گزارش خبرخودرو، این تصاویر نمایی ابتدایی از مدل جدید فولکس واگن را قبل از عرضه در اواخر سال 2019، نشان می دهند.

طراحی خشن Viloran چیزی بین ون و شاسی بلند را نشان می دهد. ابعاد این خودرو شبیه به کراس اوور بزرگ SMV کانسپت فولکس واگن است که در نمایشگاه خودروی شانگهای سال جاری رونمایی شد و طراحی قسمت جلوی آن شبیه به توآرگ است.

به نظر می رسد این خودرو بزرگ تر از بزرگ ترین MPV اروپایی فولکس واگن یعنی Sharan خواهد بود. بنابراین، Viloran می تواند بزرگ ترین MPV فولکس واگن پس از Routan مدل 2009 تا 2014 باشد.

گزارشات حاکی از آن است که Viloran حداقل طولی به اندازه SMV کانسپت دارد که طول آن 5100 میلی متر بود. بنابراین، این خودرو تقریبا طولی برابر با کیا Carnival دارد.

این خودرو توسط یکی از دو جوینت ونچر چینی فولکس واگن، SAIC فولکس واگن ساخته خواهد شد. گمان می رود این خودرو از پلتفرم MQB مدولار بهره ببرد در حالی که نشان 380 TSI روی آن حاکی از تجهیز به موتور 2.0 لیتری توربوشارژ چهار سیلندر با قدرت 164 کیلووات و گشتاور 350 نیوتون متر است.

عکاسان مخفی موفق شده اند تصاویری بدون پوشش از کابین این خودرو نیز منتشر کنند که طراحی داخلی سنتی فولکس واگن و چیزی شبیه به نمایشگر سرگرمی اطلاعاتی 8 اینچی را نشان می دهند.
تصاویر
OK
نام :
ایمیل :
دیدگاه :
آدرس ايميل شما:
آدرس ايميل گيرندگان:
هر یک از ایمیل ها را در یک سطر وارد نمایید، حداکثر ۲۰ آدرس