نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ذخیره
کد خبر: 21086
زمان انتشار: 13 مهر 1398 12:45:00
اصلاح قیمت خودرو ضروری است

عدم اصلاح قیمت خودرو موجب افزایش قیمت خودرو در بازار می شود

رئیس هیات مدیره انجمن قطعه سازان خراسان رضوی عنوان کرد: در صورت عدم اصلاح قیمت خودرو، نقدینگی خودروسازان پاسخگوی تامین قطعات مورد نیاز آنان نخواهد بود.
عدم اصلاح قیمت خودرو موجب افزایش قیمت خودرو در بازار می شود

 به گزارش مجله ماشین به نقل از خبرخودرو، رئیس هیات مدیره انجمن قطعه سازان خراسان رضوی عنوان کرد: در صورت عدم اصلاح قیمت خودرو، نقدینگی خودروسازان پاسخگوی تامین قطعات مورد نیاز آنان نخواهد بود.


محمدمهدی شکورزاده در گفتگو با خبرنگار خبرخودرو درخصوص تاثیر اصلاح قیمت خودرو بر اصلاح قرارداد خودروسازان با قطعه سازان اظهار داشت: قیمت خودرو مساله بسیار مهمی در تامین نقدینگی و تامین منابع مالی خودروسازان است و در عمل به تعهدات خودروسازان در پرداخت مطالبات قطعه سازان بسیار موثر است.

رئیس هیات مدیره انجمن قطعه سازان خراسان رضوی افزود: اگر قیمت خودرو اصلاح نشود نقدینگی خودروسازان پاسخگوی تامین قطعات آنان نخواهد بود؛ بنابراین قیمت خودرو باید اصلاح شود.

شکورزاده گفت: یکی از دلایل مهم افزایش قیمت خودرو، هزینه های مالی تحمیل شده به قطعه سازان و خودروسازان است؛ ازآنجا که قیمت خودرو مناسب نیست طبیعتا خودروساز به سمت منابع بانکی پیش خواهد رفت و در این راستا نیز ممکن است موفق به انجام به موقع تعهدات خود نشود و هزینه های مضاعفی برای خودروساز ایجاد خواهد شد.

رئیس هیات مدیره انجمن قطعه سازان خراسان رضوی افزود: از طرف دیگر در چنین شرایطی، خودروساز نمی تواند به موقع تعهدات خود را در قبال قطعه سازان انجام دهد و در نتیجه قطعه سازان نیز با مشکل مواجه می شوند.

شکورزاده افزود: عدم اصلاح قیمت خودرو موجب افزایش قیمت خودرو در بازار می شود، زیرا تولید برای قطعه ساز هزینه بیشتری خواهد داشت و هزینه های مالی بسیاری برای خودروسازان ایجاد می شود که فشار این مساله به مردم و مشتریان وارد می شود.
OK
نام :
ایمیل :
دیدگاه :
آدرس ايميل شما:
آدرس ايميل گيرندگان:
هر یک از ایمیل ها را در یک سطر وارد نمایید، حداکثر ۲۰ آدرس