نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ذخیره
کد خبر: 21096
زمان انتشار: 16 مهر 1398 10:37:00

درهای خودکشی به لینکلن کانتیننتال باز می گردند

لینکلن به خاطر تقاضای بالا تصمیم گرفته درهای خودکشی عقب کانتیننتال را برای مدل 2020 مجددا ارائه کند.
درهای خودکشی به لینکلن کانتیننتال باز می گردند

 به گزارش مجله ماشین به نقل از خبرخودرو، نسخه Coach Door ادیشن به عنوان مدل پرچم دار بلک لیبل با تجهیز به موتور 3.0 لیتری V6 تواین توربو و ساختار چهار چرخ فعال ارائه می شود و لینکلن درهای خودکشی را برای آن تعبیه می کند و تغییراتی دیگر را در کابین آن اعمال خواهد کرد.


 
 
 
در حالی که نسخه بلک لیبل اصلی با موتور 400 اسب بخاری و گشتاور 400 فوت پوند و ساختار AWD تنها قیمتی کم تر از 77 هزار دلار دارد، این مدل Coach Door ادیشن 115470 دلار قیمت گذاری شده است. مشتریان می توانند رنگ های بدنه مشکی بی نهایت، سفید متالیک یا آبی کرومی کریستالی را به همراه بسته ارتقایی مونوکرومیک برای بدنه این خودرو سفارش دهند. در کابین این خودرو طرح آلپاین یا مشکی جت تعبیه می شود اما طرح مشکی نمی تواند با رنگ بدنه آبی همراه شود.

 
 
درهای خودکشی بی شک هایلایت این نسخه مخصوص هستند اما إصلاحات کابین آن نیز ارزشمند هستند. کنسول وسط طویل این سدان لوکس دارای میزی برای سرنشینان عقب به همراه دو نگهدارنده تبلت و یک صفحه شارژ بی سیم است. سرنشینان عقب این خودرو می توانند یکی از پورت های USB دوگانه و خروجی برق 110 ولت را مورد استفاده قرار دهند در حالی که نمایشگری 4 اینچی دسترسی به کنترل دما را برای آن ها فراهم می سازد.

این مدل مخصوص Coach Door ادیشن به واسطه نشانه های مخصوص روی کنسول وسط عقب بزرگ از کانتیننتال اصلی متمایز می شود. رکاب های در عقب دارای روشنایی ساخته شده از آلومینیوم به همراه فضای ذخیره سازی ایمن و چتر نصب شده روی در عقب تغییرات این مدل را تکمیل می کنند.

لینکلن اکنون پیش فروش کانتیننتال Coach Door ادیشن مدل 2020 را آغاز کرده و تا پایان این ماه ادامه می دهد. حدود 150 دستگاه از این مدل ساخته خواهد شد و تحویل آن ها به مشتریان از بهار سال آینده آغاز می شود.
OK
نام :
ایمیل :
دیدگاه :
آدرس ايميل شما:
آدرس ايميل گيرندگان:
هر یک از ایمیل ها را در یک سطر وارد نمایید، حداکثر ۲۰ آدرس