نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ذخیره
کد خبر: 21097
زمان انتشار: 16 مهر 1398 10:44:00

به روز رسانی ایمنی تویوتا فورچونر مدل 2020

تویوتا به فورد و میتسوبیشی پیوسته و تکنولوژی ایمنی اکتیو حفظ زندگی را به صورت استاندارد در خانواده خودروهای مبتنی بر وانت خود از جمله فورچونر ارائه داده و فشار روی هولدن و ایسوزو را افزایش داده است.
به روز رسانی ایمنی تویوتا فورچونر مدل 2020

به گزارش مجله ماشین به نقل از خبر خودرو /  تویوتا به فورد و میتسوبیشی پیوسته و تکنولوژی ایمنی اکتیو حفظ زندگی را به صورت استاندارد در خانواده خودروهای مبتنی بر وانت خود از جمله فورچونر ارائه داده و فشار روی هولدن و ایسوزو را افزایش داده است.\ 

به گزارش خبرخودرو، تمام نسخه های فورچونر مدل 2020 پس از به روز رسانی مشابهی برای وانت هایلوکس در اوایل سال جاری، به صورت استاندارد به ترمز اضطراری خودکار با شناسایی عابرپیاده و دوچرخه سوار، کروز کنترل، کمک ثبات در لاین و شناسایی علائم راهنمایی مجهز می شوند. 
فورچونر هفت سرنشین که مبتنی بر پلتفرم هایلوکس است با مدل هایی همچون فورد اورست، ایسوزو MU-X، میتسوبیشی پاجیرو اسپرت و هولدن تریل بلیزر رقابت می کند.
اگرچه پاجیرو اسپرت و و اورست دارای AEB در طیف مدل های خود هستند اما MU-X پرفروش و تریل بلیزر فاقد آن هستند. 
 
 
 
این ارتقای تکنولوژی، افزایش قیمت نیز به همراه داشته است. مدل پایه فورچونر GX اکنون 45965 دلار به اضافه 1375 دلار هزینه جابه جایی، مدل متوسط GXL با قیمت 50790 دلار به اضافه 800 دلار هزینه جابه جایی و نسخه ممتاز Crusade با قیمت 58290 دلار به اضافه 1300 دلار هزینه جابه جایی عرضه خواهد شد. 
نیروی فورچونر از موتور 2.8 لیتری چهار سیلندر توربو دیزل با قدرت 130 مکیلووات و گشتاور 450 نیوتون متر تامین می شود که به گیربکس اتوماتیک شش سرعته متصل است. 
تجهیزات استاندارد در مدل های پایه در متوسط این خودرو نیز با افزودن نمایشگر رنگی 4.2 اینچی در پانل تجهیزان ارتقا یافته است. 
فورچونر GX دارای تریم پارچه ای، چراغ های جلوی پروژکتوری، چراغ های عقب LED، بلوتوث، سیستم صوتی شش بلندگو و تهویه هوا است. 
مدل متوسط این خودرو به ناوبری ماهواره ای، رادیوی دیجیتال DAB و ورودی بدون سویچ، چراغ های مه شکن، شیشه ایمنی و کنترل ثبات در سراشیبی مجهز می شود.
 مدل ممتاز این خودرو دارای سیستم صوتی 11 بلندگوی JBL، صندلی های جلوی دارای تنظیم برقی و گرم کن به همراه چراغ های مه شکن LED است. این خودرو هم چنین به کنترل دما، چراغ های جلوی بای LED، رینگ های آلیاژی 18 اینچی، لاستیک یدک و سوکت برق 220 ولت مازاد است.
 
 
 
OK
نام :
ایمیل :
دیدگاه :
آدرس ايميل شما:
آدرس ايميل گيرندگان:
هر یک از ایمیل ها را در یک سطر وارد نمایید، حداکثر ۲۰ آدرس