نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ذخیره
کد خبر: 21119
زمان انتشار: 28 مهر 1398 12:03:00

لامبورگینی هوراکان به رکورد تولید جدیدی دست یافت

این یک واقعیت است که لامبورگینی گالاردو تا امروز یکی از پرفروش ترین مدل های این برند در تاریخ باقی مانده است.
لامبورگینی هوراکان به رکورد تولید جدیدی دست یافت

به گزارش مجله ماشین به نقل از خیر خودرو /   این یک واقعیت است که لامبورگینی گالاردو تا امروز یکی از پرفروش ترین مدل های این برند در تاریخ باقی مانده است.


به گزارش خبرخودرو، لامبورگینی طی مدت 10 سال تولید خود این خودرو بین سال های 2003 تا 2013 دقیقا 14022 دستگاه از آن را در کارخانه Sant Agata Bolognese ساخت. اکنون جایگزین گالاردو، یعنی هوراکان به رکورد تولید جدیدی دست یافته و تعداد فروش گالاردو را پشت سر گذاشته و تنها در مدت پنج سال به این موفقیت رسیده است.
 

هوراکان تنها در مدت پنج سال توانسته به رکورد تولید ده ساله گالاردو برسد. 14022 امین هوراکان یک نسخه Evo کوپه با رنگ بدنه Grigio Titans و برای بازار کره است. هوراکان در سال 2014 به عنوان جایگزینی برای گالاردوی نمادین معرفی شد و از آن زمان مجموعه ای از إصلاحات در این خودرو اعمال شده است. در سال 2017 این خودرو توانست رکورد نوربورگرینگ را با مدل Performante خود بشکند. و امسال لامبورگینی مدل Evo آن را معرفی کرد.

Urus تازه معرفی شده نیز می تواند یکی از دلایل رشد فروش 96 درصدی لامبورگینی در نیمه اول سال 2019 باشد. به طور کلی لامبورگینی بین ژانویه تا ژوئن امسال 4553 دستگاه خودرو فروخت و هوراکان 1211 دستگاه از آن ها را شامل می شود. در عین حال، اونتادور پرچم دار 649 دستگاه فروش داشته است.


 
OK
نام :
ایمیل :
دیدگاه :
آدرس ايميل شما:
آدرس ايميل گيرندگان:
هر یک از ایمیل ها را در یک سطر وارد نمایید، حداکثر ۲۰ آدرس