نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ذخیره
کد خبر: 21122
زمان انتشار: 29 مهر 1398 12:10:00

لامبورگینی روی یک خودروی سواری برقی کار می کند

احتمالا لامبورگینی در دهه آینده مدل چهارمی را به خط تولید خود اضافه خواهد کرد که یک گرند تورر چهار سرنشین با طراحی الهام گرفته از یکی از زیباترین خودروهای کانسپت این برند خواهد بود.
لامبورگینی روی یک خودروی سواری برقی کار می کند

به گزارش مجله ماشین به نقل از خبر خودرو / احتمالا لامبورگینی در دهه آینده مدل چهارمی را به خط تولید خود اضافه خواهد کرد که یک گرند تورر چهار سرنشین با طراحی الهام گرفته از یکی از زیباترین خودروهای کانسپت این برند خواهد بود.

 
گفته می شود چهارمین مدل این برند که اولین خودروی تمام برقی آن خواهد بود به طراحی الهام گرفته از Estoque کانسپت معرفی شده در نمایشگاه خودروی پاریس 2008 مجهز می شود.
 
قرار بود Estoque به تولید برسد اما هرگز چنین نشد اگرچه این کانسپت آماده حضور در نمایندگی های فروش به نظر می رسد. علیرغم گذر زمان، طراحی این خودرو هنوز تازه است.
 
خط تولید چدید لاکبورگینی تا سال 2025 آماده می شود و ساخت آن حداقل چهار سال زمان می برد. گفته می شود این مدل چهار سرنشین جدید در برابر ایده ابرخودروی موتور وسط سوم پیروز شده است.
 
 
مدیر R&D لامبورگینی، Maurizio Reggiani اظهار داشت: "اگر به زمان تعیین شده برای چهارمین مدل دقت کنید، این پتانسیل را دارد که زمان مناسبی برای یک خودروی برقی باشد."
 
اگرچه این خودرو همچنان یک مدل عملکرد بالا خواهد بود. وی افزود: "ما باید سریع باشیم اما نه به نحوی که برای خودروهای سوپر اسپرت خود نیاز داریم. مدل چهارم ما کمی متفاوت تر خواهد بود."
 
Reggiani هم چنین اظهار داشت این مدل جدید می تواند از پلتفرمی از گروه فولکس واگن بهره ببرد. محتمل ترین گزینه در این زمینه، پلتفرم J1 است که در پورشه تایکان و آئودی e-tron GT به کار می رود و یا PPE جدید که در طیفی از سدان های برقی، واگن ها و کراس اوورها به کار خواهد رفت.
 
مدیرعامل لامبورگینی، Stefano Domenicali اوایل سال جاری اعلام کرد یک گرند تورر می تواند کمک کند لامبورگینی به فروش جهانی سالانه 10 هزار دستگاه دست یابد.
تصاویر
OK
نام :
ایمیل :
دیدگاه :
آدرس ايميل شما:
آدرس ايميل گيرندگان:
هر یک از ایمیل ها را در یک سطر وارد نمایید، حداکثر ۲۰ آدرس