نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ذخیره
کد خبر: 21133
زمان انتشار: 06 آبان 1398 11:32:00

بی ام و سری 4 مدل 2020 از کارخانه درز کرد

بی ام و بار دیگر با درز اطلاعات از کارخانه مواجه شده و این بار تصاویری از سری 4 مدل 2020 آن درز کرده که دارای جلوپنجره ای بزرگ مشابه کانسپت 4 است.
بی ام و سری 4 مدل 2020 از کارخانه درز کرد

به گزارش مجله ماشین به نقل از خبر خودرو /  بی ام و بار دیگر با درز اطلاعات از کارخانه مواجه شده و این بار تصاویری از سری 4 مدل 2020 آن درز کرده که دارای جلوپنجره ای بزرگ مشابه کانسپت 4 است.

 
 به نظر می رسد این تصاویر چیزی را که کانسپت 4 و تصاویر درز کرده نشان داده اند، تایید می کنند که در واقع جلوپنجره بزرگ تر و عمودتری است که قسمت جلو را به خود اختصاص داده است.

به سختی می توان اطلاعات دیگری را از این تصاویر به دست آورد که مشخص است با عجله ثبت شده است. اما به نظر می رسد بی ام ویژگی های تهاجمی کانسپت 4 در چراغ ها و سپر را در مدل تولیدی این خودرو کاهش داده در حالی که کاپوت آن با بالای جلوپنجره تماس ندارد.

زیر بدنه سری 4 جدید زیرساخت CLAR مشترک با حدیدترین سری 3 تعبیه می شود. بنابراین، این خودرو سبک تر از مدل کنونی آن خواهد بود که سواری مناسبی را به همراه دارد.

مدلی هیبریدی شارژی نیز برای این خودرو پیش بینی می شود. این خودرو با ساختارهای دیفرانسیل عقب و چهار چرخ فعال و بدنه های کوپه، کانورتیبل و گرن کوپه پنج در عرضه خواهد شد.

گمان می رود طیفی از موتورهای چهار و شش سیلندر توربوشارژ بنزینی و دیزلی در این خودرو ارائه شوند در حالی که M4 می تواند با موتور S58 3.0 لیتری شش خطی به کار رفته در X3 M Comopetiton ارائه شود.

می دانیم که بی ام و مشغول ساخت i4 تمام برقی است که با توجه به تصاویر درز کرده به نظر می رسد نسخه ای نسبتا بازطراحی شده از سری 4 گرن کوپه است.

 

OK
نام :
ایمیل :
دیدگاه :
آدرس ايميل شما:
آدرس ايميل گيرندگان:
هر یک از ایمیل ها را در یک سطر وارد نمایید، حداکثر ۲۰ آدرس