نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ذخیره
کد خبر: 21137
زمان انتشار: 06 آبان 1398 11:48:00

نسل بعدی نیسان ناوارا برقی می شود

نیسان ناوارا فعلا در زمینه عملکرد مدلی مناسب است چرا که به تازگی به روز رسانی داشته که شامل سیستم تعلیق عقب مقاوم تر، اپل کارپلی و نمایشگر سرعت دیجیتال است.
نسل بعدی نیسان ناوارا برقی می شود

به گزارش مجله ماشین به نقل از خبر خودرو /  نیسان ناوارا فعلا در زمینه عملکرد مدلی مناسب است چرا که به تازگی به روز رسانی داشته که شامل سیستم تعلیق عقب مقاوم تر، اپل کارپلی و نمایشگر سرعت دیجیتال است.


به گزارش خبرخودرو، این خودروساز در پی تغییر رویکرد و تمرکز بر نسخه ای برقی از مدل های آینده نیسان ناوارا به جای ایجاد قدرت بیش تر از موتور تواین توربو دیزل 2.3 لیتری چهار سیلندر کنونی آن است.

هم چنین برنامه سریعی برای افزودن ترمز اضطراری خودکار یا کروز کنترل رادار برای این خودرو وجود ندارد در حالی که این تکنولوژی در مدل های ساخت اروپای نیسان ناوارا و رقبای پرفروش آن همچون تویوتا هایلوکس و فورد رنجر ارائه می شود.

این خودروساز در حاشیه نمایشگاه توکیو 2019 اعلام کرد نسل بعدی نیسان ناوارا می تواند تمام برقی باشد اگرچه برنامه هایی برای افزودن تدریجی آپشن هیبریدی به این خط تولید نیز وجود دارد.

چنین تغییری نمی تواند تا نسل بعدی نیسان ناوارا که در سال 2025 عرضه خواهد شد، اتفاق بیفتد. نسل بعدی این خودرو مبتنی بر پلتفرم وانت جدیدی خواهد بود که با همکاری میتسوبیشی ساخته می شود.

گفته می شود اگر نیسان ناوارا به نیرومحرکه برقی مجهز شود، تغییر اعمال شده بدون کاهش قابلیت های این خودرو انجام می شود. مدل کنونی این خودرو می تواند 1 تن بار را جابه جا کند و 3500 کیلوگرم بار را بکشد در حالی که می تواند از آبی به عمق 600 میلی متر نیز عبور کند.

در عین حال، گمان می رود نیسان ناوارا Warrior تازه رونمایی شده برای مدت قابل توجهی به عنوان پرچم دار این خودرو باقی بماند.
OK
نام :
ایمیل :
دیدگاه :
آدرس ايميل شما:
آدرس ايميل گيرندگان:
هر یک از ایمیل ها را در یک سطر وارد نمایید، حداکثر ۲۰ آدرس