نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ذخیره
کد خبر: 21169
زمان انتشار: 20 آبان 1398 11:32:00

تصویب افزایش عوارض ورود به طرح ترافیک !!!

معاون عمران و حمل و نقل شهرداری تهران گفت: پیشنهاد افزایش ۵۰ درصدی ورود به محدوده طرح ترافیک، تصویب شد.
تصویب افزایش عوارض ورود به طرح ترافیک !!!

به گزارش مجله ماشین به نقل از خبر خودرو /  محسن پورسیدآقایی در جمع خبرنگاران گفت: شرایط سکون جوی سبب می‌شود در روز‌های آینده شرایط ناسالم هوا برقرار شود.


وی گفت: روز‌های دوشنبه و سه‌شنبه شاخص‌های آلودگی هوا از ۱۰۰ بیشتر نمی‌شود و شاخص آلودگی هوا به ۱۵۰ نخواهد رسید و البته پیش‌بینی می‌شود در روز چهارشنبه میزان آلاینده‌های هوا افزایش یابد که تصمیم‌های لازم گرفته خواهد شد.

پورسیدآقایی گفت: از دوشنبه تا پنجشنبه بلیت حمل و نقل عمومی از جمله اتوبوس و مترو نیم بها می‌شود و عوارض استفاده از طرح ترافیک و زوج و فرد هم ۵۰ درصد افزایش می‌یابد.

به گفته معاون عمران و حمل و نقل شهرداری تهران، کامیون‌ها نیز از فردا شب تا آخر هفته محدودیت تردد خواهند داشت تا از افزایش آ‌لایندگی‌ها به شرایط اضطرار در روز‌های آتی جلوگیری شود.

پورسیدآقایی گفت: در همه ایستگاه‌های مترویی، شهروندان می‌توانند سوار مترو شوند، البته ازدحام مردم در ایستگاه‌های مترو وجود دارد و در خطوط ۱، ۲ و ۴ هم در ساعاتی از اوج سفر هم مردم در اولین قطار ورودی به ایستگاه امکان سوار شدن به قطار را دارند؛ بنابراین گزارش در جلسه امروز قرار شد؛ فعالیت‌های معدنی کارخانه‌ها و صنایع نیز در استان تهران باید محدود شود و محیط زیست نیز اقدامات لازم را انجام دهد.
OK
نام :
ایمیل :
دیدگاه :
آدرس ايميل شما:
آدرس ايميل گيرندگان:
هر یک از ایمیل ها را در یک سطر وارد نمایید، حداکثر ۲۰ آدرس