نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ذخیره
کد خبر: 21187
زمان انتشار: 03 آذر 1398 11:44:00

لکسوس UX 300e با طیف حرکتی 400 کیلومتر معرفی شد

لکسوس پس از کار روی مدل های هیبریدی سرانجام جای خالی خود در خودروهای برقی را پر کرد.
لکسوس UX 300e با طیف حرکتی 400 کیلومتر معرفی شد
به گزارش مجله ماشین به نقل از خبرخودرو، UX 300e که قبل از رونمایی در نمایشگاه خودروی گوانگژو در چین، معرفی شده اولین خودروی تمام بری لکسوس است که با مرسدس بنز EQC و آئودی E-Tron رقابت می کند.

ادعا می شود UX 300e که بخشی از برنامه برقی سازی جهانی به نام Lexus Electrified است، طیف حرکتی 400 کیلومتر از باطری 54.3 کیلووات ساعت خود دارد. این خودرو با موتور نصب شده روی محور جلو دارای قدرت 201 اسب بخار و گشتاور 300 نیوتون متر است. این خودرو مبتنی بر پلتفرم GA-C است و باطری های آن زیر کفی کابین تعبیه شده اند.

 
این خودروساز ژاپنی ادعا می کند UX 300e از نظر راحتی، ایمنی و اعتبار یک لکسوس واقعی است. هم چنین ادعا می شود به لطف تلاش مازاد لکسوس در مدیریت صدا، این خودرو یکی از بی صداترین کابین ها در کلاس خود را دارد. البته ویژگی به نام کنترل صدای اکتیو در این خودرو وجود دارد که صداهای محیطی طبیعی داخل کابین را از طریق بلندگوهایی تغییر می دهد تا آشنا به نظر برسد. در عین حال، به لطف بهره گیری از سیستم های مانیتور متعدد که شارژ را مدیریت کرده و موقعیت هایی مثل شارژ بیش از حد را پیش گیری می کند، اعتبار این خودرو نیز افزایش یافته است.

 
این مدل برقی UX از نظر ظاهری تقریبا شبیه به همتای استاندارد خود است. حتی کابین این خودرو تا حد زیادی بی تغییر باقی مانده است. لکسوس هم چنین جدیدترین تکنولوژی های خودرویی متصل را در UX 300e جدید ارائه می دهد.

قرار است UX 300e از سال 2020 در بازارهای چین و اروپا و اوایل سال 2021 در ژاپن به فروش برسد.
OK
نام :
ایمیل :
دیدگاه :
آدرس ايميل شما:
آدرس ايميل گيرندگان:
هر یک از ایمیل ها را در یک سطر وارد نمایید، حداکثر ۲۰ آدرس