نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ذخیره
کد خبر: 21188
زمان انتشار: 03 آذر 1398 11:49:00

نمایش آئودی e-tron اسپرتبک در نمایشگاه لس آنجلس

خودروساز آلمانی، آئودی در نمایشگاه خودروی لس آنجلس خودروی e-tron اسپرتبک خود را معرفی کرد.
نمایش آئودی e-tron اسپرتبک در نمایشگاه لس آنجلس

 به گزارش مجله ماشین به نقل از خبرخودرو، دومین BEV آئودی از اوایل سال 2020 در انگلستان عرضه شده و در کنار e-tron مکمل سبد محصولات تمام برقی خواهد بود که احتمالا تا سال 2025 به 20 مدل می رسد.


آئودی e-tron اسپرتبک دارای جلوپنجره هشت ضلعی تک قاب با قسمت های عمودی خاکستری پلاتینی است. در بخش چراغ های جلوی LED ماتریسی، چهار بخش افقی شاخصه لامپ های دید در روز e-tron را ایجاد کرده اند. e-tron اسپرتبک با 13 گزینه رنگ از جمله آبی پلاسما ارائه می شود. لوگوی روی درپوش شارژ برقی این خودرو به رنگ نارنجی است که می تواند رنگ کالیپرهای ترمز آن نیز باشد.

 
 
ورودی های هوای این خودرو برجسته تر هستند در حالی که اسپویلر و دیفیوزر عریض آن به جذابیت قسمت پشت کمک می کنند. یک نشان S لاین روی جلوپنجره این خودرو تعبیه شده در حالی که رکاب های در آلومینیومی چراغ دار آن نیز لوگوی S دارند. این خودرو از رینگ های آلیاژی 21 اینچی با گلگیرها و رکاب های هم رنگ بدنه بهره می برد.

مشتریان می توانند بین طراحی استاندارد، صندلی های اسپرت و صندلی های S اسپرت این خودرو انتخاب داشته باشند. آئودی e-tron اسپرتبک قدرت 402 اسب بخار و طیف حرکتی 446 کیلومتر دارد. بیشینه سرعت این خودرو 200 کیلومتر بر ساعت و شتاب صفر تا صد آن 6.6 ثانیه است.
OK
نام :
ایمیل :
دیدگاه :
آدرس ايميل شما:
آدرس ايميل گيرندگان:
هر یک از ایمیل ها را در یک سطر وارد نمایید، حداکثر ۲۰ آدرس