نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ذخیره
کد خبر: 21192
زمان انتشار: 04 آذر 1398 12:59:00

رونمایی دو محصول جدید کارما در لس آنجلس

کارما SC2 ویژن کانسپت و سدان Revero GTS در نمایشگاه خودروی لس آنجلس 2019 رونمایی شدند.
رونمایی دو محصول جدید کارما در لس آنجلس

 به گزارش مجله ماشین به نقل از خبرخودرو، پس از SC1 کانسپت که در ماه جولای رونمایی شد، SC2 تازه رونمایی شده یک کوپه با درهای مجهز به لولای بازویی است.


گفته می شود SC2 تمام برقی دارای چهار موتور برقی با قدرت کلی 800 کیلووات و گشتاور 14000 نیوتون متر است. SC2 دارای شتاب صفر تا صد 1.9 ثانیه است.

SC2 با تجهیز به باطری I شکل 120 کیلووات ساعت طیف حرکتی در حدود 560 کیلومتر خواهد داشت.

SC2 هم چنین به ترمزهای سرامیک کربنی، توزیع گشتاور و خط سقف فیبر- اپتیک در کابین مجهز است.

هر دو مدل SC1 و SC2 سبک طراحی نوین این خودروساز را نشان می دهند که در نسل بعدی خودروهای مبتنی بر پلتفرم تمام برقی در سال 2021 به کار خواهد رفت.
 

این خودرو با تجهیز به سه دوربین روی شیشه جلو و سنسورهای LIDAR می تواند نمایی 360 درجه از محیط خودرو در زمان رانندگی ثبت کند.
 
 
 

زمانی که این خودرو پارک است، یک پروژکتور لیزری می تواند تجربه سواری آن را نمایش داده یا آن را به دیگران به اشتراک بگذارد.

Revero GTS دارای یک موتور برقی روی هر محور و سیستم توزیع گشتاور است. این موتورها به طور کلی قدرت 392 کیلووات و گشتاور 860 نیوتون متر تولید می کنند. شتاب صفر تا صد این خودرو کم تر از 3.9 ثانیه و بیشینه سرعت آن 209 کیلومتر بر ساعت است.

در مقابل، Revero GT استاندارد دارای دو موتور برقی در قسمت پشت و قدرت کلی 400 کیلووات و گشتاور 746 نیوتون متر است و شتاب صفر تا صد 4.5 ثانیه دارد.

این خودرو به باطری های لیتیوم یونی کوبالت منیزیم نیکلی 28 کیلووات ساعت بزرگ تر مجهز شده که گفته می شود طیف حرکتی تمام برقی 130 کیلومتر را فراهم می سازد.

هم چنین موتور توربوشارژ سه سیلندر بنزینی بی ام و که به عنوان range extender کار می کند در این خودرو تعبیه شده که در صورت لزوم بسته باطری آن را شارژ خواهد کرد.


 
OK
نام :
ایمیل :
دیدگاه :
آدرس ايميل شما:
آدرس ايميل گيرندگان:
هر یک از ایمیل ها را در یک سطر وارد نمایید، حداکثر ۲۰ آدرس