نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ذخیره
کد خبر: 213
زمان انتشار: 08 اردیبهشت 1397 13:39:00

هیچ تصادف منجر به مرگ در ولوو XC90 گزارش نشده است

از آنجا که معرفی ولوو XC90 در بریتانیا به سال 2002 باز می گردد، اما تاکنون هیچ تصادف منجر به مرگی درمورد این خودرو گزارش نشده است. این گزارش توسط "مرکز تحقیقات تشم (Thatcham)" که اتفاقا پروژه تست تصادف سمند را نیز در کارنامه خود دارد، تهیه و منتشر شده است.
نویسنده: فردین محمدسور
هیچ تصادف منجر به مرگ در ولوو XC90 گزارش نشده است

 مجله ماشین/ این موسسه غیر انتفاعی به بررسی و آنالیز آمار و داده های شرکت های بیمه در این کشور می پردازد.

ولوو با عرضه نسل جدید XC90 خود در سال 2015 اعلام کرد که این خودرو به عنوان ایمن ترین خودروی تست شده تا به حال در این شرکت بوده است.
ولوو XC90 یکی از محدود خودروهایی است که از همان ابتدا در زمینه تکنولوژی های ایمنی پیشرو بوده و با ارائه سیستم هایی کارامد، دیگر خودروسازان جهانی را نیز وادار به الگو پردازی و استفاده از این سیستم ها به عنوان استاندارد بر روی محصولات خود کرده است.
به گفته مرکز تحقیقات تشم (Thatcham) وجود سیستم های ترمز خودکار اضطراری، در کاهش 38 درصدی تصادفات، کاهش مرگ 1100 نفری در تصادفات منجر به مرگ و همچنین کاهش 122000 تصادف منجر به نقص عضو نقش موثری در دهه آینده ایفا خواهد کرد. جالب تر اینکه این آمار و ارقام تنها مربوط به خاک بریتانیا می باشد و در سطح جهانی قطعا این آمار بیشتر خواد بود. 

ولوو از سال 2002 بیش از 50000 دستگاه XC90  را توسط نمایندگی هایش در بریتانیا به فروش رسانده است.
این خودروساز سوئدی در سال گذشته نیز با رونمایی از نسل جدید ولوو XC60، برادر کوچکتر XC90، توانست عنوان "امن ترین خودرو سال 2017" را از آن خود کند.
 
OK
نام :
ایمیل :
دیدگاه :
آدرس ايميل شما:
آدرس ايميل گيرندگان:
هر یک از ایمیل ها را در یک سطر وارد نمایید، حداکثر ۲۰ آدرس