نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ذخیره
کد خبر: 21312
زمان انتشار: 25 دی 1398 13:31:00

ارائه یک بسته ارتقایی اسپرت تر برای ون مرسدس بنز مارکوپولو

اگرچه نمایشگاه خودروی دیترویت از ژانویه به ماه ژوئن منتقل شد، اما همچنان در این ماه اتفاقات قابل توجهی در دنیای خودرو پیش رو است.
ارائه یک بسته ارتقایی اسپرت تر برای ون مرسدس بنز مارکوپولو

 به گزارش مجله ماشین به نقل از خبرخودرو، مرسدس در نمایشگاه امسال کاروان، موتور و توریست امسال آلمان یک غرفه دارد و در آن یک بسته ارتقایی جدید برای ون کمپر مارکوپولوی خود معرفی کرده است.


این بسته ارتقایی ویژگی اسپرتی به این خانه سیار می دهد. این بسته ارتقایی که پرمیوم اسپرت پکیج Exterior نامیده می شود عناصر بدنه اسپرتی همچون رینگ های 18 اینچی پنج پره و تزئین سپر کرومی را به این خودرو اضافه می کند. این بسته ارتقایی اصلاحی زیاد به همراه ندارد اما شامل حروف مرسدس بنز روی کالیپرهای ترمز و سیستم تعلیق اسپرت ارتقا یافته نیز می شود. مرسدس اعلام کرده این بسته ارتقایی به زودی برای سفارش موجود خواهد بود.

مرسدس از بهار آینده MBACرا به صورت استاندارد در ون کمپر مارکوپولو ارائه خواهد کرد. این سیستم از نمایشگر لمسی مرکزی 10.25 اینچی و برنامه تلفن هوشمند بهره می برد. این سیتم به مسافران اجازه می دهد برخی ویژگی ها و عملکردهای این ون همچون بررسی سطح آب ذخیره شده، سطح شارژ باطری، دمای تجهیزات تهویه هوا، سقف و سانروف برقی، کنترل سیستم صوتی و تنظیم روشنایی داخلی را کنترل کنند.


 
OK
نام :
ایمیل :
دیدگاه :
آدرس ايميل شما:
آدرس ايميل گيرندگان:
هر یک از ایمیل ها را در یک سطر وارد نمایید، حداکثر ۲۰ آدرس