نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ذخیره
کد خبر: 21317
زمان انتشار: 28 دی 1398 10:05:00

بنتلی مولسان 6.75 ادیشن پایان بخش دوره تولید این سدان خواهد بود

بنتلی مولسان 6.75 ادیشن پایان دوره تولید سدان پرچم دار این خودروساز خواهد بود که به موتور 6.75 لیتری V8 مجهز است و برای 60 سال البته با به روز رسانی هایی قابل توجه به تولید رسیده است.
بنتلی مولسان 6.75 ادیشن پایان بخش دوره تولید این سدان خواهد بود

 به گزارش مجله ماشین به نقل از خبرخودرو، تنها 30 دستگاه از 6.75 ادیشن توسط بخش سفارشی سازی مولینر بنتلی ساخته خواهد شد که هر یک از نسخه 395 کیلووات با گشتاور 1100 نیوتون متری از این موتور V8 بهره می برند که در مولسان اسپید نیز استفاده می شود.


لوگوهای 6.75 Edition روی پشتی های سر، روکش موتور، بدنه و چراغ های این خودرو به چشم می خورند.
 

کروم تیره شده برای جلوپنجره، تزئین B شکل روی کاپوت، لوله های اگزوز، شیشه ها و تریک زیرین بدنه این خودرو به کار رفته است.6.75 ادیشن از رینگ های آلیاژی 21 اینچی آلیاژی با قسمت های مشکی براق بهره می برد.

رنگ مشکی هم چنین روی منیفلد هواکش موتور این خودرو تعبیه شده در حالی که پلاک شماره گذاری آن توسط مدیرعامل بنتلی، Adrian Hallmark امضا شده است.

خریداران می توانند از یکی از چهار رنگ چرم برای این خودرو انتخاب داشته باشند. تزئینات نقره ای در کابین این خودرو به کار رفته اند و شامل دوخت متضاد و روکش رنگ شده برای کنسول وسط نیز می شوند.

زمانی که تولید مولسان در سه ماهه دوم سال جاری به پایان برسد، سدان Flying Spur به روز رسانی شده تنها مدل در خط تولید این خودروساز و در نتیجه، سدان پرچم دار آن خواهد بود.


 
OK
نام :
ایمیل :
دیدگاه :
آدرس ايميل شما:
آدرس ايميل گيرندگان:
هر یک از ایمیل ها را در یک سطر وارد نمایید، حداکثر ۲۰ آدرس