نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ذخیره
کد خبر: 21323
زمان انتشار: 29 دی 1398 13:30:00

جنسیس خط تولیدی از شش مدل جدید را به تصویر کشید

مدیر طراحی جنسیس، Luc Donckerwolke در زمان رونمایی GV80 در حال توضیح سبک طراحی جدید این خودروساز با چراغ های چهارقلو و جلوپنجره Crest بود که چند تصویر سایه دار در پس زمینه جایگاه او به نمایش درآمدند.
جنسیس خط تولیدی از شش مدل جدید را به تصویر کشید

 به گزارش مجله ماشین به نقل از خبرخودرو، وی در مورد خودروهایی که پشت سر وی به نمایش درآمده بودند توضیحی نداد اما اظهار داشت: "می دانم که دوست داشتید این تصویر نور بیش تری داشت اما ما فعلا همه چیز را یک راز نگه داشته ایم." با بررسی این تصویر می توان تشخیص داد که سدان های G80 و G70 جدید در میان آن ها قرار دارند. شاسی بلند لوکس کامپکت GV70 نوین نیز به همراه همتای بزرگ تر خود در میان این مدل ها به نظر می رسد.


اما دو خودروی دیگر در ابهام قرار دارند در حالی که تصور می شود یک کوپه ظریف که اشتراکاتی با Essentia کانسپت دارد یکی از آن ها باشد. چنان چه قبلا مدیر جنسیس، Manfred Fitzgerald اعلام کرده بود، خودرویی برقی و متفاوت از Mint کانسپت در سال 2021 عرضه خواهد شد که می توانست اشاره به مدل تولیدی این کانسپت داشته باشد. Essentia با بدنه فیبر کربنی خود دارای نیرومحرکه ای بدون آلایندگی بود، بنابراین احتمالا منظور وی به این کوپه بوده است.

جنسیس وعده داده است که تا سال 2021 شش مدل متفاوت جدید را عرضه خواهد کرد.
OK
نام :
ایمیل :
دیدگاه :
آدرس ايميل شما:
آدرس ايميل گيرندگان:
هر یک از ایمیل ها را در یک سطر وارد نمایید، حداکثر ۲۰ آدرس