نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ذخیره
کد خبر: 21325
زمان انتشار: 30 دی 1398 09:45:00

هیوندای توسان 2021 با پوششی کامل در برف دیده شد

به تازگی تصاویری از هیوندای توسان با پوشش استتاری کاملی درز کرده است.
هیوندای توسان 2021 با پوششی کامل در برف دیده شد

 به گزارش مجله ماشین به نقل از خبرخودرو، تاکنون چندین بار تصاویری از نسل بعدی توسان درز کرده است که بسیاری از آن ها نمونه های آزمونی با پوشش استتاری اندک روی پانل های بدنه مصنوعی مخصوصا در قسمت جلو را نشان می دادند. اما این نمونه آزمون که به تازگی درز کرده دارای پوشش استتاری کاملی است که جزئیات درز کرده قبلی را نیز پنهان کرده است. شاید گفته شود این جزئیات موقت بوده اند و در این نمونه آزمون وجود ندارد اما چنین نیست. اما به دلایلی نامشخص، این نمونه آزمون پوشش استتاری کاملی دارد.


 

می دانیم که در ورای تمام این مخفی کاری ها، توسان جدید شکلی بسیار جذاب خواهد داشت اما جزئیات دقیق آن مشخص نیست. به هر حال، دیدن این نمونه آزمون با پوشش استتاری بیش تر در قسمت جلو نشان می دهد که نمونه های درز کرده قبلی به طور اغراق آمیزی دماغه توسان را نشان می دادند.

جدا از طراحی، گمان می رود موتور 2.5 لیتری Theta3 جدید هیوندای به همراه گیربکس اتوماتیک هشت سرعته برای این خودرو در ایالات متحده ارائه شود. این موتور می توان به صورت توربوشارژ یا دمش طبیعی ارائه شود. در عین حال، یک موتور به روز شده 1.6 لیتری و احتمالا یک موتور دیزلی نیز برای بازارهای اروپایی و آسیایی در این خودرو ارائه خواهد شد.
OK
نام :
ایمیل :
دیدگاه :
آدرس ايميل شما:
آدرس ايميل گيرندگان:
هر یک از ایمیل ها را در یک سطر وارد نمایید، حداکثر ۲۰ آدرس