نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ذخیره
کد خبر: 21331
زمان انتشار: 03 بهمن 1398 11:42:00

تصویری واضح از فولکس واگن گلف GTI جدید درز کرد

یکی از رونمایی های مهم فولکس واگن در سال جاری بی شک نسل هشتم هاچ بک ممتاز گلف GTI خواهد بود.
تصویری واضح از فولکس واگن گلف GTI جدید درز کرد

 به گزارش مجله ماشین به نقل از خبرخودرو، هفته گذشته تایید شد که این خودرو در نمایشگاه خودروی ژنو رونمایی رسمی می شود اما با توجه به تصویر درز کرده اخیر، لازم نیست تا آن زمان منتظر بمانیم. در این تصویر جدید قسمت پشت این خودرو به طور کامل مشخص است.


با توجه به اسپویلر عقب نصب شده روی سقف این خودرو می توان گفت که قسمت پشت آن بیش تر از نسخه اصلی به گلف GTI TCR شباهت دارد. احتمالا مدل استاندارد این خودرو دارای ساختاری ساده تر به منظور ایجاد تفاوت در دو نسخه GTI خواهد بود.

طراحی کلی این خودرو بر اساس معیارهای معمول فولکس واگن است و تکاملی اندک در مقایسه با گلف GTI قدیمی را نشان می دهد.

ویژگی دیگری که نشان می دهد این خودرو کمی خاص تر از گلف اصلی است، لوله اگزوز دوقلوی آن به همراه یک دیفیوزر کوچک است در حالی که ارتفاع سواری کم تر حاکی از ساختار سیستم تعلیق مقاوم تر آن است. حروف گلف در این خودرو زیر یک پوشش سفید رنگ در زیر لوگوی فولکس واگن در مرکز در صندوق عقب پنهان شده است و به نظر می رسد لوگوی قرمز رنگ سنتی GTI در آن حذف شده است.

گزارش ها حاکی از آن است که گلف GTI استاندارد با موتور 232 اسب بخاری 2.0 لیتری توربوشارژ بنزینی با تکنولوژی هیبریدی متعادل و متصل به گیربکس دستی شش سرعته و یا اتوماتیک هفت سرعته دو کلاجه عرضه خواهد شد.


 
OK
نام :
ایمیل :
دیدگاه :
آدرس ايميل شما:
آدرس ايميل گيرندگان:
هر یک از ایمیل ها را در یک سطر وارد نمایید، حداکثر ۲۰ آدرس