نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ذخیره
کد خبر: 21343
زمان انتشار: 06 بهمن 1398 11:20:00

مرسدس بنز کلاس E به روز رسانی می شود

مرسدس بنز کلاس E کنونی در سال 2016 وارد جاده ها شد و اکنون در سال 2020 یک نسخه به روز شده از این سدان لوکس معرفی شده است.
مرسدس بنز کلاس E به روز رسانی می شود

 به گزارش مجله ماشین به نقل از خبرخودرو، کلاس E جدید که اواخر تابستان امسال ابتدا در نمایندگی های فروش اروپا ارائه می شود به روز رسانی های اندکی در بدنه و کابین داشته و از تکنولوژی های بیش تر و تمام انواع آپشن های هیبریدی بهره می برد. اما هنوز اطلاعات کامل در مورد این خودرو منتشر نشده است.


دلیل این امر، عدم معرفی رسمی کلاس E به روز شده است. تصاویر منتشر شده در واقع تیزر رسمی از نمونه اولیه نسبتا استتار شده این خودرو هستند که در لاس وگاس در حال گردش بوده است. گمان می رود تغییراتی اندک در قسمت های جلو و عقب تمام مدل های کلاس E اعمال شود و مدل های AMG آن به رکابی ظریف تر مجهز شوند. جلوپنجره Panamericana نیز در این خودرو ارائه خواهد شد اما هنوز جزئیات آن مشخص نیست.

به روز رسانی هایی نیز در کابین این خودرو اعمال می شود که شامل فرمان نوین و سیستم MBUX خواهد بود. نمایشگرهای دیجیتال و ویژگی های لوکسی همچون شاخص کیفیت هوا و Urban Guard مرسدس بنز بخشی از به روز رسانی ها در کلاس E خواهند بود.

اطلاعات کامل در مورد گزینه های نیرومحرکه این خودرو هنوز منتشر نشده است اما مرسدس اعلام کرده کم تر از هفت مدل هیبریدی شارژی برای خط تولیدی کلاس E ارائه نخواهد شد. دو موتور جدید نیز برای این خودرو ارائه می شود.

مرسدس هنوز زمان دقیق رونمایی این خودرو را اعلام نکرده است.
OK
نام :
ایمیل :
دیدگاه :
آدرس ايميل شما:
آدرس ايميل گيرندگان:
هر یک از ایمیل ها را در یک سطر وارد نمایید، حداکثر ۲۰ آدرس