نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ذخیره
کد خبر: 214
زمان انتشار: 08 اردیبهشت 1397 13:45:00

تکذیب خبر توقیف خودرو‌های وارداتی در گمرک بوشهر

پلیس آگاهی استان بوشهر خبر توقیف خودروهای وارداتی از گمرک بوشهر را تکذیب کرد.
تکذیب خبر توقیف خودرو‌های وارداتی در گمرک بوشهر

 مجله ماشین/ هفته گذشته  در فضای مجازی استان بوشهر کلیپی مبنی بر ترخیص  ۲۰۰ دستگاه خودروی خارجی بصورت شبانه، بین کاربران شبکه های اجتماعی دست به دست  شد.

رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی بوشهر در این باره اظهار داشت: خبر درج شده در فضای مجازی با مضمون توقیف چندین کانتینر حامل انوع خودروهای وارداتی با برند تویوتا در خروجی گمرک بوشهر در شب گذشته مورد تایید پلیس نیست.
وی گفت: برابر بررسی ها و استعلام پلیس آگاهی ترخیص این خودرو ها قانونی بوده است و برابر قوانین و مقررات موجود توسط گمرک استان صورت گرفته است.
به نقل از ایرنا، بهروز قره بیگی، سرپرست دفتر نظارت گمرک های استان بوشهر پنجشنبه شب در تماس تلفنی اعلام کرد: خودروهای ترخیصی مربوط به یکی از نمایندگی های مجاز واردات خودور در کشور است که خروج آنها از گمرک تا ساعت ۲۱ چهارشنبه شب هفته جاری ادامه داشته است.
وی در ارتباط با ترخیص شبانه خودروهای خارجی از گمرک بوشهر اظهار داشت: با وجود اینکه ترخیص خودرها تا ساعت ۲۱ انجام گرفت ولی خروجی گمرک بوشهر شبانه روزی بوده و امکان خروج خودرو و سایر اقلام ترخیصی در هر ساعت از شبانه روز وجود دارد.
قره بیگی بیان کرد: با توجه به اینکه خودروها تا ساعت ۲۱ از گمرک بوشهر خارج شده است کلیپ منتشر شده مبنی بر ترخیص شبانه خودروها مربوط به انبار نگهداری آنهاست و ربطی به زمان خروج آنها از گمرک بوشهر ندارد.
 
OK
نام :
ایمیل :
دیدگاه :
آدرس ايميل شما:
آدرس ايميل گيرندگان:
هر یک از ایمیل ها را در یک سطر وارد نمایید، حداکثر ۲۰ آدرس