نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ذخیره
کد خبر: 21405
زمان انتشار: 06 اسفند 1398 11:17:00

بنتلی کانتیننتال GT مولینر کانورتیبل معرفی شد

بخش سفارشی سازی بنتلی قبل از رونمایی در نمایشگاه خودروی ژنو 2020، کانتیننتال GT کانورتیبل را اصلاح کرده است.
بنتلی کانتیننتال GT مولینر کانورتیبل معرفی شد

 به گزارش مجله ماشین به نقل از خبرخودرو، اصلاحات اعمال شده توسط مولینر در کانتیننتال GT کانورتیبل بیش تر ظاهری به نظر می رسد.


کابین گلدوزی شده این خودرو دارای تقریبا 400 هزار دوخت مجزا است که در روند تولیدی 18 ماهه ساخته شده است.

کابین این خودرو با 8 ترکیب رنگ هر یک شامل 3 رنگ ارائه می شود. البته جزئیات پالت رنگ این خودرو هنوز تایید نشده است. یک ساعت Breitling روی داشبورد این خودرو قرار دارد و پانل تجهیزات آن شامل کیلومترشمار و سرعت سنج هایی دقیق و یک نمایشگر LED است.

در بدنه این خودرو رینگ های 22 اینچی طراحی مولینر دارای لوگوهایی هستند که در زمان حرکت ثابت می مانند.در صورتی که هیچ یک از 61 رنگ بدنه موجود مولینر مورد پسند خریداران نباشد، می توانند هر رنگی را از نمونه های موجود بنتلی سفارش دهند.

در حالی که بنتلی قدرت و گشتاور رسمی این خودرو را اعلام نکرده، گفته می شود این مدل W12 دارای شتاب صفر تا صد 3.8 ثانیه و بیشینه سرعت 333 کیلومتر بر ساعت است که نشان می دهد قدرت آن شبیه به کانتیننتال GT کانورتیبل 2019 خواهد بود که توان 467 کیلووات و گشتاور 900 نیوتون متر دارد.

بنتلی کانتیننتال GT مولینر کانورتیبل هم چنین به موتور 4.0 لیتری تواین توربوشارژ V8 مجهز می شود که شتاب صفر تا صد 4.1 ثانیه و بیشینه سرعت 318 کیلومتر بر ساعت را فراهم می سازد.

بنتلی کانتیننتال GT مولینر کانورتیبل در نمایشگاه خودروی ژنو 2020 رونمایی خواهد شد.
OK
نام :
ایمیل :
دیدگاه :
آدرس ايميل شما:
آدرس ايميل گيرندگان:
هر یک از ایمیل ها را در یک سطر وارد نمایید، حداکثر ۲۰ آدرس