نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ذخیره
کد خبر: 21411
زمان انتشار: 07 اسفند 1398 10:30:00

تولید ۳ هزار موتورسیکلت برقی برای پستچی‌ها

با تسهیلات سازمان حمل و نقل شهرداری تهران، ۳ هزار موتورسیکلت برقی تولید و در اختیار توزیع‌کنندگان شرکت ملی پست قرار می‌گیرد.
تولید ۳ هزار موتورسیکلت برقی برای پستچی‌ها

 به گزارش مجله ماشین به نقل از خبرخودرو، با تسهیلات سازمان حمل و نقل شهرداری تهران، ۳ هزار موتورسیکلت برقی تولید و در اختیار توزیع‌کنندگان شرکت ملی پست قرار می‌گیرد.طی تفاهم‌نامه‌ای چهارجانبه میان سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران، معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، شرکت ملی پست و شرکت تولیدکننده موتورسیکلت‌های برقی، تولید ۳ هزار موتورسیکلت برقی برای پستچی‌های پایتخت در دستور کار قرار گرفت.

سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران با هدف کمک به کاهش آلودگی هوا و استقرار مدیریت سبز، اعطای تسهیلات با کارمزد چهار درصد تا سقف ۱۵۰ میلیون ریال برای هر موتورسیکلت (نیمی از قیمت کل) را برعهده گرفته است و فرصت جایگزینی موتورسیکلت‌های برقی را برای توزیع‌کنندگان شرکت ملی پست فراهم می‌کند.

بر این اساس، سه هزار موتورسیکلت برقی با مشخصات فنی مورد تایید شرکت ملی پست تولید می‌شود و طی دو مرحله در اختیار قرار می‌گیرد؛ که در مرحله نخست ۵۰ دستگاه از این موتورسیکلت‌ها تولید و پس از تایید قابلیت‌های موردنظر از قبیل میزان پیمایش، توان باتری، کارآمدی موتورسیکلت و سایر موارد، بقیه موتورسیکلت‌های تعهد شده (و دو هزار و ۹۵۰ دستگاه موتورسیکلت برقی دیگر) نیز تولید و آماده تحویل می‌شود.
OK
نام :
ایمیل :
دیدگاه :
آدرس ايميل شما:
آدرس ايميل گيرندگان:
هر یک از ایمیل ها را در یک سطر وارد نمایید، حداکثر ۲۰ آدرس