نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ذخیره
کد خبر: 21418
زمان انتشار: 08 اسفند 1398 10:26:00

رنو تواینگو Z.E معرفی شد

رنو سبد محصولات خودروی برقی خود را با عرضه تواینگو Z.E متمرکز بر شهر توسعه داده است که خودروی کوچک باطری و آماده برای آینده ای است که موتورهای احتراقی در مراکز شهرها ممنوع می شوند.
رنو تواینگو Z.E معرفی شد

 به گزارش مجله ماشین به نقل از خبرخودرو، تواینگو Z.E همتای اسمارت برقی است چرا که رنو و دایملر به همکاری یکدیگر آن ها را ساخته اند. اما این محصول فرانسوی دارای بسته باطری 22 کیلووات ساعت ظرفیت بالاتر است که طیف حرکتی 180 کیلومتر را در شهر فراهم می سازد که در شرایط برفی و سرد که باطری بهره وری کم تری دارد به 110 کیلومتر می رسد.


رنو اعلام کرد: "با توجه به این که رفت و آمد متوسط روزانه برای کاربران خودروهای شهری کوچک در اروپا در حدود 30 کیلومتر است، طیف حرکتی این خودرو برای رفت و آمد در یک هفته بدون نیاز به شارژ کافی است که آن را به جایگزین خودروی شهری کوچک مناسبی برای نسخه های احتراق داخلی تبدیل می کند."
 

بسته باطری 165 کیلوگرمی LG Chem در این خودرو که دارای سیستم مدیریت حرارت خنک شونده با آب جدید است، تاثیری بر ظرفیت صندوق عقب 240 لیتری آن ندارد.

موتور برقی در قسمت پشت این خودرو تعبیه شده و قدرت 60 کیلووات و گشتاور 160 نیوتون متر تولید می کند. شتاب صفر تا صد این خودرو 12.6 ثانیه و بیشینه سرعت آن 135 کیلومتر بر ساعت است.

نیرومحرکه این خودرو از جمله باطری، موتور و گیربکس تک سرعته مبتنی بر زوئی است و در غرب فرانسه مونتاژ می شود. خود تواینگو در اسلوونی مونتاژ می شود.
OK
نام :
ایمیل :
دیدگاه :
آدرس ايميل شما:
آدرس ايميل گيرندگان:
هر یک از ایمیل ها را در یک سطر وارد نمایید، حداکثر ۲۰ آدرس