نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ذخیره
کد خبر: 216
زمان انتشار: 09 اردیبهشت 1397 13:17:00

کیا استینگر 5 ستاره می شود

کیا اعلام کرده است که در صدد اضافه کردن فن آوری های کمک راننده همانند ترمزهای اضطراری خودکار (AEB) به تیپ پایه کیا استینگر می باشد.
نویسنده: فردین محمدسور
کیا استینگر 5 ستاره می شود

مجله ماشین/ به گفته مدیر اجرایی ارتباطات محلی کیا، کوین هپورث، از ماه فوریه تمامی مدل های تولیدی استینگر علاوه بر  ترمز اضطراری خودکار (AEB)، به کروز کنترل انطباقی و حفظ لاین نیز مجهز خواهند بود.

در اواخر سال گذشته این خودرو پس از کسب نتایج نا امید کننده در مدل های 200S و  330S، به دلیل عدم وجود AEB و حفظ لاین موفق به دریافت بیش از سه ستاره ایمنی نشد. بنابراین کیا با این ارتقا (البته در تیپ های پایه این خودرو)، سعی در جبران این اتفاق دارد. 
اگرچه امکان اصلاح و یا عدم اصلاح این ارزیابی مشخص نیست. اما با این حال شرکت کیا این خودرو را برای تست مجدد ارسال کرده است. 
در صورت تست مجدد، با توجه به وجود این سیستم ها و جبران امتیازات در بخش های ایمنی بزرگسالان و حفاظت از عابرین پیاده، کیا امیدوار است که 5 ستاره ایمنی را از آن خود کند. قطعا 3 ستاره بودن این خودرو، ضعف بزرگی برای این خودرو به حساب می آید.

همچنین ناگفته نماند که افزودن این تجهیزات ایمنی از سوی کیا، افزایش قیمت را در مدلهای 200S و  330Sبه دنبال خواهد داشت. این افزایش قیمت تاکنون توسط کیا اعلام نشده است.

در حال حاضر قیمت پایه این خودرو 45،990 دلار می باشد.
 
تصاویر
OK
نام :
ایمیل :
دیدگاه :
آدرس ايميل شما:
آدرس ايميل گيرندگان:
هر یک از ایمیل ها را در یک سطر وارد نمایید، حداکثر ۲۰ آدرس