نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ذخیره
کد خبر: 21644
زمان انتشار: 15 خرداد 1399 13:39:00

شناسایی و کشف خودروهای احتکاری در تبریز

معاون نظارت و بازرسی سازمان صمت آذربایجان شرقی از شناسایی و کشف 45 دستگاه خودروی سواری صفر کیلومتر و فاقد پلاک در پارکینگ‌های نگهداری خودرو در تبریز خبر داد.
شناسایی و کشف خودروهای احتکاری در تبریز

 به گزارش مجله ماشین به نقل از خبرخودرو، معاون نظارت و بازرسی سازمان صمت آذربایجان شرقی از شناسایی و کشف 45 دستگاه خودروی سواری صفر کیلومتر و فاقد پلاک در پارکینگ‌های نگهداری خودرو در تبریز خبر داد.مقصود رضازاده با اشاره به آغاز طرح تشدید نظارت بر انباشت و احتکار خودروهای صفر کیلومتر در پارکینگ ها از اول خرداد گفت: با توجه به نوسانات قیمت خودرو در بازار و فاصله قیمتی موجود بین خودروهای صفر کیلومتر تحویلی شرکت های خودروساز با کف بازار و در نتیجه سوء استفاده عده ای فرصت طلب و سودجو از شرایط به وجود آمده، طرح تشدید نظارتی بر بازار خودرو با قوت دنبال می شود.

معاون نظارت و بازرسی سازمان صمت استان افزود: در همین راستا ضمن بازدید از بیش از 40 پارکینگ و مراکز نگهداری خودرو، تعداد 45 خودرو صفر کیلومتر فاقد پلاک در 2 واحد مشاهده و کشف و به منظور تعیین تکلیف نهایی و برخورد با متخلفان احتمالی به تعزیرات حکومتی ارجاع شد.

وی گفت: برابر مصوبات کارگروه تنظیم بازار کشور و ابلاغیه های سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان هرگونه نگهداری خودروهای صفر کیلومتر فاقد پلاک در نمایندگی های شرکت های خودروساز، پارکینگ های عمومی و گاراژها ممنوع بوده و در حکم احتکار است.

رضازاده در همین راستا از شهروندان خواست در صورت مشاهده هرگونه نگهداری بلا وجه انواع خودرو سواری صفر کیلومتر در اماکن مختلف مراتب را از طریق شماره تماس 124 اطلاع رسانی کنند.
OK
نام :
ایمیل :
دیدگاه :
آدرس ايميل شما:
آدرس ايميل گيرندگان:
هر یک از ایمیل ها را در یک سطر وارد نمایید، حداکثر ۲۰ آدرس