نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ذخیره
کد خبر: 21716
زمان انتشار: 05 تیر 1399 12:10:00

محور‌های کندوان و هراز یک طرفه می شود

محور‌های کندوان و هراز برای تسهیل در عبور و مرور خودرو‌ها فردا یک طرفه می‌شوند.
محور‌های کندوان و هراز یک طرفه می شود

 رییس پلیس راه مازندران با بیان اینکه آمد و شد خودروها در راه های مازندران پرحجم و روان است گفت: محور‌های کندوان و هراز در صورت مشاهده ترافیک سنگین روز جمعه ۶ تیرماه یک طرفه می‌شوند.سرهنگ علیرضا قدمی افزود: تردد کلیه وسایل نقلیه از ساعت ۱۵ روز جمعه ۶ تیرماه از کرج و ابتدای آزادراه تهران – شمال به مرزن آباد ممنوع بوده و با اعلام مأموران پلیس راه در محل، آمد و شد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۸ تا ۲۴ روز جمعه از مرزن آباد به سمت کرج بصورت یک طرفه خواهد بود.

رییس پلیس راه مازندران گفت: تردد کلیه وسایل نقلیه از ساعت ۱۵ تا ۲۲ روز جمعه ۶ تیرماه از رودهن به آمل ممنوع بوده و با اعلام مأموران پلیس راه در محل، آمد و شد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۷ تا ۲۲ روز جمعه از آب اسک به سمت رودهن (محدوده مشاء) بصورت یک طرفه خواهد بود.


سرهنگ قدمی افزود: آمد و شد انواع کامیون و کامیونت از ساعت ۶ صبح تا ۲۴ امروز و فردا ۵ و ۶ تیرماه نیز در این محور ممنوع است.

رییس پلیس راه مازندران گفت: مرکز کنترل ترافیک پلیس راه مازندران با شماره ۲۱۸۲۴۴۳۴ و ۲۱۸۲۴۴۲۰ و پیش شماره ۰۱۱ به طور شبانه روزی آماده پاسخگویی در خصوص وضعیت راه‌های استان است.
 
OK
نام :
ایمیل :
دیدگاه :
آدرس ايميل شما:
آدرس ايميل گيرندگان:
هر یک از ایمیل ها را در یک سطر وارد نمایید، حداکثر ۲۰ آدرس