نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ذخیره
کد خبر: 21767
زمان انتشار: 21 تیر 1399 15:12:00

بازگشت فورد برونکو در سال 2021

مدتی است که طرفداران فورد منتظر بیرون آمدن برونکو 2021 بودند و قرار بود که بهار 2020 شاهد ورژن کاملا جدیدی از این خودرو باشیم. اما بنا به دلایلی رونمایی از آن به تاخیر افتاد و به 13 جولای موکول شد.
بازگشت فورد برونکو در سال 2021

 به گزارش مجله ماشین به نقل از خبرخودرو،‌ یک تیزر تبلیغاتی منتشر شده، سه مدل مختلف از خانواده شاسی بلند را نشان میدهد: دو-درب، چهار-درب و برونکو اسپرت unibody.


برونکوی جدید، همانند جیپ رنگلر، تویوتا 4 رانر و آفرودرهای خوب دیگر، body-on-frame 4x4 خواهد بود که بر روی سخت ترین نواحی زمین قابل استفاده باشد. همچنین دارای ویژگی هایی از قبیل محور عقب مقاوم و Air Roof (برای استفاده از هوای آزاد) خواهد بود.

طبق اظهار شرکت فورد این خودرو 4x4 وسیله ای کم خطر برای جویندگان هیجان است که می خواهند از شهر خارج شوند. طبق شایعات پیشین انتظار میرفت که این خودرو فقط به صورت چهار-درب ارائه شود اما تصاویر پنهانی و تیزر رسمی فورد نشان میدهند که خودرو هم به صورت دو-درب و هم به صورت چهار-درب ارائه میشود.

طبق گفته راج نیر مدیر ارشد تولید سابق، برونکو دارای اسکلتی شبیه به پیکاپ رنجر است که برای اولین بار در سال 2019 از آن رونمایی شد. بدنه این شاسی بلند از جنس آلومینیوم است.

ممکن است برونکو 2021 نسخه آفرود ویژه ای به نام Wolftrak و یک نسخه رپتور با کارایی بالا و احتمالا با موتور V8 داشته باشد. تصاویر پنهانی منتشر شده از فضای داخلی برونکو، طراحی ساده با کنترل های دستی متعدد را نشان میدهد.
OK
نام :
ایمیل :
دیدگاه :
آدرس ايميل شما:
آدرس ايميل گيرندگان:
هر یک از ایمیل ها را در یک سطر وارد نمایید، حداکثر ۲۰ آدرس