نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ذخیره
کد خبر: 21769
زمان انتشار: 22 تیر 1399 11:34:00

کرونا عامل افزایش درآمدزایی آژانس ها شد

عضو هیأت مدیره اتحادیه مؤسسات توریستی و اتومبیل کرایه تهران از رونق کسب و کار آژانس ها در ماه های اخیر خبر داد.
کرونا عامل افزایش درآمدزایی آژانس ها شد

 به گزارش مجله ماشین به نقل از خبرخودرو، عضو هیأت مدیره اتحادیه مؤسسات توریستی و اتومبیل کرایه تهران از رونق کسب و کار آژانس ها در ماه های اخیر خبر داد.


علی محمدی در گفتگو با خبرنگار خبرخودرو عنوان کرد: اعتماد مردم به سلامت رانندگان آژانس نسبت به رانندگان تاکسی های اینترنتی و همچنین افزایش نرخ کرایه اسنپ و تپسی، موجب شده تا آژانس ها رونق بیشتری نسبت به گذشته تجربه کنند. در حال حاضر به دلیل اهمیت سلامت مردم استفاده از تاکسی های تلفنی از اولویت بالاتری برخوردار است.

وی درباره نرخ کرایه آژانس ها در سال جاری گفت: نرخ کرایه آژانس ها هیچگونه تغییری نداشته و به همان قیمت سال گذشته است.

عضو هیأت مدیره اتحادیه مؤسسات توریستی و اتومبیل کرایه تهران با اشاره به اینکه سهمیه سوخت آژانس ها در ماه جاری تا کنون واریز نشده بیان کرد: سهمیه سوخت اعتباری آژانس ها 200 لیتر بوده که در ماه های گذشته واریز شده و قرار است از ماه های آینده به صورت پیمایشی محاسبه و واریز شود.

محمدی درباره آخرین وضعیت نصب اپلیکیشن پیمایش سوخت آژانس ها خاطرنشان کرد: این موضوع پس از دریافت سهمیه طرح ترافیک برای رانندگان آژانس در دستور کار اتحادیه قرار خواهد گرفت. ضمن اینکه تخفیفات طرح ترافیک که در سال گذشته برای رانندگان آژانس 70 درصد بود و مقرر شد به 50 درصد کاهش یابد، با تلاش و همکاری سازمان ترافیک به همان میزان 70 درصد باقی ماند.
OK
نام :
ایمیل :
دیدگاه :
آدرس ايميل شما:
آدرس ايميل گيرندگان:
هر یک از ایمیل ها را در یک سطر وارد نمایید، حداکثر ۲۰ آدرس