نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ذخیره
کد خبر: 21833
زمان انتشار: 07 مرداد 1399 13:01:00

پلمپ نمایشگاه های خودرو که اقدام به سد معبر می کنند

سرهنگ فتاحی رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان اردبیل از پلمپ نمایشگاه های خودرو که اقدام به سد معبرکنند خبر داد و گفت: تاکنون ۶ نمایشگاه متخلف در اردبیل پلمپ شده است.
پلمپ نمایشگاه های خودرو که اقدام به سد معبر می کنند

 به گزارش مجله ماشین به نقل از خبرخودرو، سرهنگ فتاحی رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان اردبیل از پلمپ نمایشگاه های خودرو که اقدام به سد معبرکنند خبر داد و گفت: تاکنون ۶ نمایشگاه متخلف در اردبیل پلمپ شده است.رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان اردبیل گفت: طی وصول گزارشات متعدد مردمی مبنی بر ایجاد ترافیک و اخلال در نظم، توقف درپیاده رو وایجاد سد معبر از طرف عذه ی کثیری از نمایشگاه داران اتومبیل، برای رسیدگی به موضوع اکیپی تلفیقی متشکل از پلیس راهور، پلیس پاوا، پلیس انتظامی و نمایندگانی از اتاق اصناف و دادستانی و نماینده اتحادیه نمایشگاه داران تشکیل شد.


وی با بیان اینکه در دو فاز برخورد انجام دادیم افزود: فاز اول برخورد لسانی و اقناعی، ایجابی و ارشادی و تذکری بود و فاز دوم برخورد سلبی، پلمپ و تعطیلی نمایشگاه هایی بود که در فاز اول به تذکرات پلیس توجه نکرده بودند.


رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان اردبیل با توصیه به نمایشگاه داران اتومبیل برای توجه به اخطارها و رعایت نظم و امنیت عمومی گفت: پلمپ و تعطیلی نمایشگاه های متخلف در دستور کار است.
 
OK
نام :
ایمیل :
دیدگاه :
آدرس ايميل شما:
آدرس ايميل گيرندگان:
هر یک از ایمیل ها را در یک سطر وارد نمایید، حداکثر ۲۰ آدرس