نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ذخیره
کد خبر: 21838
زمان انتشار: 09 مرداد 1399 11:47:00

تصاویر پنهانی از بی ام و سری 3 الکتریکی فاش شد

تولید خودروهای الکتریکی بی ام و همچنان ادامه دارد.
تصاویر پنهانی از بی ام و سری 3 الکتریکی فاش شد

 به گزارش مجله ماشین به نقل از خبرخودرو، برنامه بی ام و این است که طی چند سال آینده 12 مدل خودروی الکتریکی عرضه کند. به خصوص با رونمایی از iX3 شاسی بلند که در این ماه رونمایی شد. برنامه بی ام و تولید خودروهای تمام الکتریکی سری 3 است و تصاویر پنهانی جدید نشان دهنده پیشرفت این سدان هستند.


تصاویر منتشر شده به علت پوشش استتاری که روی سپرها، کاپوت و درب های خودرو قرار دارد، اطلاعات زیادی نشان نمی دهند. یعنی نمی توانیم سپر جلو و جلوپنجره را ببینیم. البته نباید انتظار تغییرات زیادی در قسمت عقب خودرو داشته باشیم اما عدم وجود لوله های اگزوز و فیوزهای خودکار به چشم می خورد.

طول این خودرو، از دیگر مدل های سری 3 بیشتر است. چرا که این خودروی تمام الکتریکی، روی محور طویل قرار گرفته است و پی می بریم که این خودرو فقط برای فروش در چین ساخته شده زیرا شرکت بی ام و، خودروهایی با محور طویل را به کشورهای آسیایی می فرستد. با وجود پلتفرم گسترده، باتری بزرگتری درون خودرو قرار می گیرد که باعث افزایش دامنه و قدرت خودرو می شود.

البته هنوز مواردی هستند که راجع به این خودرو نمی دانیم. پیشرانه این خودرو هنوز نامعلوم است اما بی ام و موتور این خودرو را i3 می نامد که در رتبه پایین تر از i4 قرار می گیرد. بی ام و اسم خودروهای هاچبک الکتریکی را i3 گذاشته است و تولید این مدل تا سال 2024 ادامه خواهد داشت.
OK
نام :
ایمیل :
دیدگاه :
آدرس ايميل شما:
آدرس ايميل گيرندگان:
هر یک از ایمیل ها را در یک سطر وارد نمایید، حداکثر ۲۰ آدرس