نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ذخیره
کد خبر: 21839
زمان انتشار: 09 مرداد 1399 11:49:00

اوتلندر جدید چه شکلی خواهد بود

در میان تصاویر مخفیانه منتشر شده از مدل مفهومی Engelberg می توان تا حدودی به ظاهر شاسی بلند خانوادگی میتسوبیشی اوتلندر مدل 2021 رسید.
اوتلندر جدید چه شکلی خواهد بود

 به گزارش مجله ماشین به نقل از خبرخودرو، شاید به جرات بتوان گفت که اوتلندر مدل 2021 از لحاظ ظاهر عضلانیش و همینطور عملکرد فنی از آفرود های Triton و Pajero sport جلو تر باشد. اما شاید برای آن که بتوان پیش بینی بهتری از این خودروی جدید داشته باشیم آن را هم عرض خودروی مفهومی Engelberg بدانیم.


مشابه خودرو های اخیر میتسوبیشی می توان انتظار داشت که این محصول هم دارای چراغ های بزرگی در قسمت جلویی و چراغ های باریک در قسمت عقبی باشد.

قسمت عقبی این خودرو دارای چراغ های افقی باریک است و در کل طراحی شیشه ها و در صندوق آن به شکلی است که برآمدگی را در بخش عقبی ایجاد کرده است. البته بایستی یادآوری کرد که چراغ های عقب پاژروی جدید به صورت عمودی طراحی شده و این خودرو از این لحاظ شباهتی ندارند.

انتظار می رود که اوتلندر جدید ساختار جعبه ای شکل مشابهی با نیسان ایکس تریل داشته باشد ولی هنوز مشخص نیست که کدام یک از آن ها وارد کدام بازار ها می شوند. البته ایکس تریل جدید رونمایی شده است ولی برنامه عرضه اش در بازار های جهانی مختلف هنوز مشخص نیست.
 
تصاویر
OK
نام :
ایمیل :
دیدگاه :
آدرس ايميل شما:
آدرس ايميل گيرندگان:
هر یک از ایمیل ها را در یک سطر وارد نمایید، حداکثر ۲۰ آدرس