نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ذخیره
کد خبر: 219
زمان انتشار: 10 اردیبهشت 1397 12:31:00

کانسپت جدید میباخ. کراس اور صندوق دار!

مرسدس-میباخ کانسپت فوق لوکس خود را پیش از زمان مقرر شده رونمایی کرد
نویسنده: فردین محمدسور
کانسپت جدید میباخ. کراس اور صندوق دار!

 مجله ماشین / بر خلاف پیش بینی ها، کانسپت جدید و سوپرلوکس مرسدس بنز، پیش نمایشی از نسل آینده مرسدس بنز GLS نمی باشد و از یک طرح کاملا جسورانه برخوردار است. درواقع این خودرو بیشتر شبیه یک سدان بزرگ با ارتفاع زیاد از سطح زمین می باشد.

در هر صورت مرسدس بنز با نمایش جدیدترین کانسپت میباخ خود، جزییاتی را به نمایش گذاشته است که احتمالا به امضای محصولات میباخ در آینده تبدیل خواهد شد.
جزئیاتی همانند جلو پنجره عظیم با نوارهای عمودی کرومی و مزین به نوشته "Maybach"، چراغهای باریک جلو و همچنین نوار کرومی سرتاسری در پایین ترین بخش بدنه که پیش از این نیز در کانسپت "ویژن 6 کابریولت (Vision 6 Cabriolet)" دیده بودیم، از جمله المان هایی هستند که در نسل های بعدی میباخ اعمال خواهند شد.
رینگ های با طرح توربینی و چندین واحد لامپ مستطیلی شکل در داخل چراغ های جلو و عقب، از دیگر جزییات قابل ذکر در این کانسپت سوپرلوکس میباخ می باشند. 
در داخل کابین نیز، چهار صندلی، پوشش وسیع وسراسری چرم سفید نرم، تریم چوبی تیره، روشنایی آبی محیط، فلز رز گلد در برخی قسمت های کابین بصورت کلاسیک، و البته جاسازی ست چای ساز برای سرنشینان عقب، با سعی در ایجاد یک فضای فوق لوکس برای تک تک سرنشینان این خودرو، به خوبی از عهده این کار برآمده است.
با وجود اینکه هنوز اطلاعات موثقی درمورد قوای محرکه این خودرو به بیرون درز نکرده است، اما پیش بینی می شود که نیروی محرکه این خودرو را 4 موتور الکتریکی قرار گرفته در هر چرخ تشکیل دهند که مجموعا 761 اسب بخار نیرو تولید خواهند کرد. همچنین مرسدس بنز قطعا سرعت این خودرو را به 250 کیلومتر در ساعت محدود خواهد کرد.
همچنین مرسدس بنز با بکارگیری پک باطری 80 کیلووات بر ساعتی، این خودروی قدرتمند را قادر ساخته است تا با یک بار شارژ مسافتی بیش از 320 کیلومتر را بدون شارژ مجدد طی کند. 
برای شارژ باطری ها نیزعلاوه بر شارژ بی سیم، از تکنولوژی شارژ سریع نیز بهره می برد که باعث می شود باطری های این خودرو تنها در عرض 5 دقیقه تا حداکثر 75 درصد شارژ شوند.
این خودرو تا یک هفته دیگر در نمایشگاه 2018 خودروی پکن به صورت رسمی رونمایی خواهد شد. بنابراین کمتر از یک هفته به مشخص شدن تمام جزییات این خودرو فاصله داریم. مرسدس بنز سعی دارد با رونمایی از این مدل، نظر خریداران ثروتمند چینی را بیش از پیش به خود جلب کند.
 
تصاویر
OK
نام :
ایمیل :
دیدگاه :
آدرس ايميل شما:
آدرس ايميل گيرندگان:
هر یک از ایمیل ها را در یک سطر وارد نمایید، حداکثر ۲۰ آدرس