نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ذخیره
کد خبر: 22020
زمان انتشار: 30 شهریور 1399 13:48:00

انتشار تصاویر تبلیغاتی M3 توسط بی ام و

بی ام و چهارشنبه هفته آینده، 23 سپتامبر از M3 رونمایی می کند.
انتشار تصاویر تبلیغاتی M3 توسط بی ام و

 به گزارش مجله ماشین به نقل از خبرخودرو، انتشار تصاویر جاسوسی فراوان، ایده خوبی در مورد طراحی آن به ما ارائه داده اند، اما تصاویر تبلیغاتی جدید، قسمت جلوی ماشین را به واضح ترین شکل ارائه می دهند. جلوپنجره بزرگ دو تیکه از طریق دود سبز قابل مشاهده است و هدلایت های منحصر به فرد و بدنه سبز روشن در کنار آن قرار دارند.


البته این تصاویر تبلیغاتی بیش از این موارد را نشان نمی دهند. دو عکس از قسمت جلوی خودرو است که کمی از کاپوت چین خورده، جلوپنجره مشکی و دریچه، نشان می دهند این مدل کامپتیشن است. تصویر دوم، از نمای نزدیک یک تورفتگی آشکار در کاپوت M3 را نشان می دهد.

پیشرانه جدید M3 باید نظر علاقه مندان را به خود جلب کند. نیرو از طریق موتور 3.0 لیتری توربو دوقلو شش سیلندر خطی بی ام و تامین می شود. M3 معمولی، توان 473 اسب بخار (353 کیلووات) و مدل کامپتیشن، توان 503 اسب بخار (375 کیلووات) تولید خواهند کرد. M3 با یک جعبه دنده شش سرعته دستی یا یک جعبه دنده هشت سرعته در دسترس خواهد بود. با این حال، مدل کامپتیشن فقط با جعبه دنده اتوماتیک در دسترس خواهد بود.

شایعات قبلی حاکی از آن بود که M3 جدید با رنگ سبز (Isle of Man Green) وارد بازار خواهد شد. M3 در کنار M4 رونمایی خواهد شد، اگرچه گفته می شود رنگ زرد سائوپائولو را به تن خواهد کرد. انتظار داشته باشید که هر دو M3 و M4 سال آینده میلادی وارد ایالات متحده شوند.
 
OK
نام :
ایمیل :
دیدگاه :
آدرس ايميل شما:
آدرس ايميل گيرندگان:
هر یک از ایمیل ها را در یک سطر وارد نمایید، حداکثر ۲۰ آدرس