نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ذخیره
کد خبر: 22024
زمان انتشار: 30 شهریور 1399 14:04:00
به مناسبت روز جهانی گردشگری صورت می‌گیرد:

آغاز فعالیت رسمی کلوپ کمپینگ و کاروانینگ کانون جهانگردی و اتومبیلرانی

وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی و کانون جهانگردی و اتومبیلرانی با در نظر گرفتن همه پروتکل‌های بهداشتی، همایش افتتاح کلوپ کمپینگ و کاروانینگ را همزمان با نخستین پنج‌شنبه مهر ماه، برگزار می‌کنند.
آغاز فعالیت رسمی کلوپ کمپینگ و کاروانینگ کانون جهانگردی و اتومبیلرانی

 به گزارش مجله ماشین به نقل از روابط عمومی کانون جهانگردی و اتومبیلرانی جمهوری اسلامی ایران، روز سوم مهر ماه 1399 بیش از 50 دستگاه خودرو مسافرتی (کمپر) از سراسر کشور با رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی و قوانین و دستورالعمل‌های بهداشتی در مقابله با ویروس کرونا، به‌مناسبت فرا رسیدن روز جهانی گردشگری و آغاز فعالیت این کلوپ، در فضای باز مجموعه فرهنگی تاریخی نیاوران، گردهم می‌آیند.

 

گرامیداشت روز و هفته گردشگری، اعلام همگانی آغاز فعالیت رسمی کلوپ کمپینگ و کاروانینگ کانون جهانگردی و اتومبیلرانی، نمایش این وسیله‌های نقلیه مسافرتی به عنوان عنصری موثر در رونق گردشگری به‌ویژه گردشگری روستایی، بوم‌گردی و طبیعت‌گردی در دوران کرونا و تشویق گردشگران و مردم به آغاز سفرهای زمینی با خودروهای کمپر، از مهمترین اهداف برپایی این گردهمایی است.
در حاشیه برپایی نخستین همایش کلوپ کمپینگ و کاروانینگ کانون جهانگردی و اتومبیلرانی از داوطلبان و علاقه‌مندانی که دارای یکی از انواع خودروهای کمپر هستند، برای عضویت در این کلوپ ثبت‌نام به عمل آمده و برنامه‌ها و اهداف کلوپ، تشریح خواهد شد.
علاقه‌مندان به حضور و یا شرکت در این رویداد می‌توانند در ساعات اداری به نشانی تهران، خیابان شهید فیاض بخش، نبش کوچه جهانگردی، پلاک 33، حوزه اتومبیلرانی کانون جهانگردی و اتومبیلرانی، مراجعه و یا با شماره تلفن 66755591-021 تماس حاصل کنند.
 
تصاویر
OK
نام :
ایمیل :
دیدگاه :
آدرس ايميل شما:
آدرس ايميل گيرندگان:
هر یک از ایمیل ها را در یک سطر وارد نمایید، حداکثر ۲۰ آدرس