نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ذخیره
کد خبر: 22034
زمان انتشار: 01 مهر 1399 11:17:00
با حمایت وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی برگزار می‌شود:

رالی تور خودروهای مسافرتی به مناسبت روز جهانی گردشگری

رالی تور خودروهای مسافرتی با رعایت تمامی پروتکل‌های بهداشتی و فاصله‌گذاری اجتماعی، از سوی کانون جهانگردی و اتومبیلرانی، برگزار می‌شود.
رالی تور خودروهای مسافرتی به مناسبت روز جهانی گردشگری

 به گزارش مجله ماشین به نقل از روابط عمومی کانون جهانگردی و اتومبیلرانی جمهوری اسلامی ایران، این رالی با حمایت وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی روز جمعه 4 مهر ماه 1399 در مسیر مجموعه فرهنگی تاریخی نیاوران – سمنان برگزار خواهد شد.

در رالی یاد شده شرکت‌کنندگان مجموعه فرهنگی تاریخی نیاوران را ترک کرده و پس از عبور از شریف آباد، پاکدشت، ایوانکی، سرخه و گرمسار به شهرستان سمنان می‌رسند.
در این مسیر از جاذبه‌هایی همچون کاروانسرای تاریخی لاسجرد سرخه، کاروانسرای ده نمک و کاروانسرای شاه‌عباسی سمنان بازدید خواهند کرد.
گرامیداشت روز و هفته گردشگری، اعلام همگانی آغاز فعالیت رسمی کلوپ کمپینگ و کاروانینگ کانون جهانگردی و اتومبیلرانی، نمایش این وسیله‌های نقلیه مسافرتی به عنوان عنصری موثر در رونق گردشگری به‌ویژه گردشگری روستایی، بوم‌گردی و طبیعت‌گردی در دوران کرونا و تشویق گردشگران و مردم به آغاز سفرهای مسئولانه و محدود، از مهمترین اهداف برگزاری این رالی تور است.
در برگزاری رالی یاد شده، تمامی قوانین و پروتکل‌های بهداشتی و فاصله‌گذاری اجتماعی در راستای کمک به جلوگیری از شیوع ویروس کرونا، رعایت خواهد شد.
 
تصاویر
OK
نام :
ایمیل :
دیدگاه :
آدرس ايميل شما:
آدرس ايميل گيرندگان:
هر یک از ایمیل ها را در یک سطر وارد نمایید، حداکثر ۲۰ آدرس