نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ذخیره
کد خبر: 221
زمان انتشار: 10 اردیبهشت 1397 12:44:00

خودروی الکتریکی اینفینیتی با الهام از کانسپتQ

طبق اعلام اینفینیتی، این شرکت ژاپنی و زیرمجموعه نیسان، در حال توسعه یک پلت فرم جدید برای آینده خودروهای الکتریکی خود می باشد که از کانسپت Q تاثیر می پذیرد. این کانسپت زیبا در نمایشگاه امسال خودروی دیترویت به معرض نمایش درآمد که در ابتدا به عنوان پیش نمایشی از طراحی نسل های بعدی این شرکت مورد توجه قرار گرفت.
نویسنده: فردین محمدسور
خودروی الکتریکی اینفینیتی با الهام از کانسپتQ

مجله ماشین/ رونالد کروگر، رئیس شرکت اینفینیتی، در جریان یک رونمایی قبل از نمایشگاه پکن، ضمن تایید این خبر اعلام کرد که تمرکز اصلی این شرکت بازار چین خواهد بود.


وی گفت: " اینفینیتی در حال توسعه یک پلت فرم جدید برای خودروهای الکتریکی با الهام از کانسپت Q می باشد که نشان دهنده زبان طراحی این شرکت برای خودروهای الکتریکی است. ما در زمان طراحی کانسپت Q همواره چین را در ذهن داشتیم. بنابراین کانسپت الکتریکی Q ضمن برخورداری از یک طراحی اسپورت و زیبا و عملکرد بالا، متناسب با سلیقه چینی ها طراحی شده است و از فضای داخلی بزرگی برخوردار است."

به گفته این شرکت، اینفینیتی برای بازار چین در ابتدا یک خودروی سدان را بر پایه این پلت فرم توسعه خواهد داد. این خودرو در پایتخت چین ساخته خواهد شد و یکی از پنج مدلی خواهد بود که قرار است در طی پنج سال در آنجا به مرحله تولید برسند. 
اینفینیتی انتظار دارد اولین خودروی تمام الکترکی خود را در سال 2021 به بازار عرضه کند. 
 
تصاویر
OK
نام :
ایمیل :
دیدگاه :
آدرس ايميل شما:
آدرس ايميل گيرندگان:
هر یک از ایمیل ها را در یک سطر وارد نمایید، حداکثر ۲۰ آدرس