نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ذخیره
کد خبر: 222
زمان انتشار: 10 اردیبهشت 1397 12:56:00

ولوو S90 امبینس (Ambience)

بو، صدا و منظره !ولوو برای تعریف واژه لوکس، احساس را به سدان S90 خود تزریق کرده است.
نویسنده: فردین محمدسور
ولوو  S90 امبینس (Ambience)

مجله ماشین/  این خودرو که قرار است در نمایشگاه پکن اولین رونمایی خود را تجربه کند، برای ارائه یک تجربه منحصر به فرد این امکان را به سرنشینان خود داده است تا با استفاده از برنامه گوشی هوشمند هفت تم بصری مختلف را در محیط کابین برقرار کنند. هر کدام از این تم ها صدا و رایحه ای خاص را در کابین منعکس خواهد کرد. 


ولوو در این خودرو همانند سقف نورانی و کهکشانی رولزرویس ، سقف این خودرو را به محیطی تبدیل کرده است که به صاحبان این خودرو این اجازه را می دهد تا بین شفق شمالی، جنگل اسکاندیناوی، دریاچه قو، مجمع الجزایر و الگوهای بارشی متفاوت (باران) یکی را انتخاب کنند. چهار رایحه نیز برای مطابقت با این صحنه ها به طور خودکار در داخل کابین پمپاژ می شوند.

سیستم صوتی Bowers & Wilkins به همراه تویتر های قرار گرفته در پشت سری ها نیز کیفیت صدا را در داخل کابین به حد اعلا رسانده است.


اگر چه در حال حاضر این خودرو به عنوان یک کانسپت معرفی شده است، اما ولوو درصدد ارائه یک گزینه Ambience به عنوان آپشن به خودروهایS90 Excellence در بازار چین می باشد.

مجموع این ویژگی ها به همراه سه صندلی بودن این خودرو (دو صندلی در عقب و یک صندلی در جلو) این خودرو را مناسب ثروتمندان چینی کرده است که ترجیح می دهند بجای رانندگی، راننده شخصی داشته باشند.
 
تصاویر
OK
نام :
ایمیل :
دیدگاه :
آدرس ايميل شما:
آدرس ايميل گيرندگان:
هر یک از ایمیل ها را در یک سطر وارد نمایید، حداکثر ۲۰ آدرس