نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ذخیره
کد خبر: 22293
زمان انتشار: 08 آذر 1399 13:08:00

جریمه کرونایی حدود یک هزار خودرو در جاده‌های خوزستان

رئیس پلیس راه خوزستان گفت: از ابتدای طرح محدودیت‌های کرونایی تاکنون، حدود یک هزار خودرو، درمبادی ورودی به استان، جریمه شدند.
جریمه کرونایی حدود یک هزار خودرو در جاده‌های خوزستان

 به گزارش مجله ماشین به نقل از خبرخودرو،رئیس پلیس راه خوزستان گفت: از ابتدای طرح محدودیت‌های کرونایی تاکنون، حدود یک هزار خودرو، درمبادی ورودی به استان، جریمه شدند.رئیس پلیس راه استان گفت: با وجود تاکید فراوان بر ممانعت سخت گیرانه پلیس برای ورود به شهر‌های قرمز و نارنجی استان، اما عده‌ای بی توجه به محدودیت‌ها، راهی این شهر‌ها شدند که در این رابطه حدود یکهزار خودرو در مبادی ورودی به این شهر‌ها، جریمه شدند.

سرهنگ رضا دولتشاهی افزود: بیش از ۶۰ تا ۷۰ درصد مردم، پلیس استان را در اجرای صحیح محدودیت‌های کرونایی آذرماه، مصوبه ستاد ملی مدیریت کرونا همراهی کردند و کاهش محسوس تردد در مبادی ورودی استان به ویژه مرکز استان را شاهد بودیم.

وی تصریح کرد: در این مدت، بیش از ۸ هزار و ۴۰۰ خودرو با پلاک غیر بومی، پیش از ورود به مرکز استان، به مبدا بازگردانده شدند و ۱۴ هزار خودرو هم تذکر دریافت کردند.

بر اساس تصمیم ستاد ملی مدیریت کرونا، در طرح اعمال محدودیت‌های جدید کرونایی، جریمه ورود و خروج خودرو به شهر‌های قرمز، ۱ میلیون تومان و شهر‌های نارنجی، ۵۰۰ هزار تومان است.
 
OK
نام :
ایمیل :
دیدگاه :
آدرس ايميل شما:
آدرس ايميل گيرندگان:
هر یک از ایمیل ها را در یک سطر وارد نمایید، حداکثر ۲۰ آدرس