نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ذخیره
کد خبر: 224
زمان انتشار: 15 اردیبهشت 1397 13:15:00

در صورت خروج آمریکا از برجام ، شرایط ماندن پژو در ایران پیش بینی شده است

به گفته مدیرعامل ایران خودرو، در قراردادهای جدید ایران خودرو با پژوی فرانسه، تمامی جوانب امر از جمله خروج احتمالی آمریکا از برجام هم پیش بینی شده است.
در صورت خروج آمریکا از برجام ، شرایط ماندن پژو در ایران پیش بینی شده است

 مجله ماشین/ به نقل از تسنیم، هاشم یکه زارع در حاشیه نشست دانشجویان دانشگاه شریف که با موضوع ” خودروسازی ایران زیر ذره بین” برگزار شده بود در پاسخ به پرسش خبرنگار تسنیم که پرسید، “در اواخر اردیبهشت ماه امسال تصمیم نهایی آمریکا در مورد برجام اعلام می شود. اگر امریکا دیگر نخواهد متعهد به برجام باشد و سایر کشورهای اروپایی هم به خاطر منافع خود همکاری خود را با ایران قطع یا کاهش دهند، در این شرایط تکلیف قرارداد ایران خودرو با پژو چگونه است؟ آیا در قرارداد جدید الزامات لازم برای اجرای تعهدات پژو پیش بینی شده است؟، اظهار داشت: در قرارداد با پژو تمام این مسائل دیده شده. ضمن اینکه ما بحث صادرات و ساخت داخل را نیز در این قرارداد درج کرده ایم. همچنین باید تأکید کنم این قرارداد یک طرفه نیست و فرانسوی ها باید تعهدات خود را مطابق با قرارداد انجام دهند.

مدیر عامل ایران خودرو با اعلام اینکه این قراداد جدید مانند گذشته نیست که پژو یک باره بازار را ترک کند و ما فقط متضرر شویم، افزود: اگر این بار این اتفاق بیفتد که بعید می دانم، مطمئن باشید خود پژو ضرر خواهد کرد.
 
OK
نام :
ایمیل :
دیدگاه :
آدرس ايميل شما:
آدرس ايميل گيرندگان:
هر یک از ایمیل ها را در یک سطر وارد نمایید، حداکثر ۲۰ آدرس