نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ذخیره
کد خبر: 22426
زمان انتشار: 07 دی 1399 11:18:00

جریمه اشتباه و ناحق برای کسی ثبت نمی‌شود

جانشین رئیس پلیس راهور ناجا گفت: شهروندان و رانندگان اطمینان خاطر داشته باشند که ما اجازه نمی‌دهیم حتی یک جریمه به اشتباه و به ناحق برای کسی ثبت شود.
جریمه اشتباه و ناحق برای کسی ثبت نمی‌شود

 به گزارش مجله ماشین به نقل از خبرخودرو،جانشین رئیس پلیس راهور ناجا گفت: شهروندان و رانندگان اطمینان خاطر داشته باشند که ما اجازه نمی‌دهیم حتی یک جریمه به اشتباه و به ناحق برای کسی ثبت شود.سردار سیدتیمور حسینی درباره گلایه برخی مردم در بحث ارسال پیامک‌های تخلفات رانندگی در ایام محدودیت‌های کرونایی افزود: کاربری دوربین‌ها برای موضوعات دیگری بوده است و در این محدودیت‌های کرونایی برنامه جدیدی برای دوربین‌ها تعریف کردیم و طبیعی است که درصدی خطا داشته باشد.

وی گفت: پیامک‌های ارسالی به مردم که منظور بخش خطای آن است صرفا نوشته شده که فلان تخلف در حال بررسی است و اطمینان خاطر می‌دهیم که رکورد‌هایی که دوربین‌ها ثبت می‌کنند در اپراتور‌های مراکز اجرائیات ما دقیقا بررسی می‌شود و ما اجازه نمی‌دهیم حتی یک مورد به اشتباه و به ناحق برای کسی جریمه ثبت شود.

سردار حسینی در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه مطمئن‌ترین راه برای پرداخت اینترنتی جرایم رانندگی چیست؟ افزود: توصیه ما این است که رانندگان اطلاعات در خصوص میزان خلافی خودرو را فقط از طریق سایت راهور ۱۲۰ پیگیری کنند و در همین سایت امکان پرداخت اینترنتی جرایم هم وجود دارد و سایتی کاملا ایمن و مطمئن است.
 
OK
نام :
ایمیل :
دیدگاه :
آدرس ايميل شما:
آدرس ايميل گيرندگان:
هر یک از ایمیل ها را در یک سطر وارد نمایید، حداکثر ۲۰ آدرس