نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ذخیره
کد خبر: 22487
زمان انتشار: 21 دی 1399 10:30:00

جاسوسی از نسل بعدی هوندا HR-V برای اولین بار

کراس اوور ساب کامپکت HR-V هوندا هفت ساله نیست، اما اواخر سال 2013 وارد بازار ژاپن شد.
جاسوسی از نسل بعدی هوندا HR-V برای اولین بار

 به گزارش مجله ماشین به نقل از خبرخودرو، این مدل تا سال 2016 به سواحل آمریکا نرسید و برای سال 2019 نیز یک فیس لیفت جزئی دریافت کرد.


منابع جاسوسی ما آزمایش نمونه اولیه نسل بعدی HR-V را در جاده های عمومی اروپا انجام مشاهده کرده اند و اگرچه این اولین مشاهده ماست، اما معتقدیم که مدل جدید تقریباً آماده تولید است.

یک پوشش استتاری تمام بدنه با صفحات سخت در اطراف مشبک جزئیات مبهم است، اما ما می توانیم تغییرات اساسی در شکل کراس اوور را ببینیم. ستون های عقب بسیار بزرگتر هستند و مانند شیشه عقب نیز دارای شیب تندتری هستند. این یک نشانه طراحی زیبا است که بیشتر با کراس اوورهای کوپه مرتبط است و HR-V در آن جهت ظاهر می شود.

در قسمت جلو، انتظار داریم که یک جلو پنجره مشبک بزرگتر در پشت روکش های استتاری دیده شود. در مورد فضای داخلی، ما هنوز هیچ جزئیاتی را کشف نکرده ایم اما شایعات حاکی از تغییر شکل ظاهری براق با صفحه نمایش لمسی بزرگ و فن آوری فراوان است. جزئیات پیشرانه ناشناخته است، اگرچه می تواند پیشرانه هیبریدی آن را که در برخی بازارها در هوندا فیت دیده می شود بدست آورد.

HR-V کنونی ابتدا به ژاپن و بعداً به ایالات متحده رسید. این احتمال وجود دارد که روند برای نسل بعدی ادامه یابد، که می تواند در ژاپن و یا اروپا از اوایل ماه مارس رونمایی شود. شایعات دیگر می گویند که ماه مه زمان بهتری است و ورود به ایالات متحده مدتی بعد از آن است.
 
OK
نام :
ایمیل :
دیدگاه :
آدرس ايميل شما:
آدرس ايميل گيرندگان:
هر یک از ایمیل ها را در یک سطر وارد نمایید، حداکثر ۲۰ آدرس