نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ذخیره
کد خبر: 22488
زمان انتشار: 21 دی 1399 10:32:00

جاسوسی از آئودی RS3 جدید سدان در تست برفی

آخرین نسل A3 تقریباً یک سال پیش آغاز به کار کرد و شش ماه بعد S3 داغ به دو فرم هاچ بک و سدان دنبال شد.
جاسوسی از آئودی RS3 جدید سدان در تست برفی

 به گزارش مجله ماشین به نقل از خبرخودرو، اوج خط A3 در اواسط سال در قالب یک RS3 جدید وارد می شود. در این میان، عکاسان ما دستگاه پنج سیلندر چهار درب را که آزمایش های زمستانی را انجام می داد، جاسوسی کرده اند.


اگر به دلیل ورودی های هوای کوچکتر و نکات تخلیه بیضی شکل در عقب نبود، با سختی می توانستید این مدل A3 را به عنوان نمونه کاملاً پیشرفته آئودی اسپورت شناسایی کنید. ترمزها نیز بزرگتر هستند، اما از نظر ما، این نمونه اولیه در مقایسه با مدل A3 S لاین یا S3 تفاوت چندانی ندارد.

این مدل دارای سبک های معمول کم رنگ RS از اینگولشتات است که به شهرت رسیده اند، اما اگر واقعاً می دانید کجا را جستجو کنید، نسخه های به روز قابل مشاهده است. به عنوان مثال، ورودی های هوای سپر جلو S3 بسیار جعلی هستند در حالی که به نظر می رسد RS3 عملکردی هستند.

عکس های جاسوسی که نمای جانبی را نشان می دهد، نمونه اولیه سواری را نسبت به یک مدل مبتنی بر A3 نشان می دهد در حالی که در پشت یک اسپویلر درب صندوق عقب برجسته تر دیده می شود.

باید چند ماه دیگر صبر کنیم روکش های استتاری از بین بروند و خودرو را به طور کامل نشان. ما امیدواریم که آئودی به جای طولانی شدن انتظار برای مدل چهار درب، از هاچ بک و سدان همانند مدل های S3 رونمایی کند.
 
OK
نام :
ایمیل :
دیدگاه :
آدرس ايميل شما:
آدرس ايميل گيرندگان:
هر یک از ایمیل ها را در یک سطر وارد نمایید، حداکثر ۲۰ آدرس